Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kopogtatáskor(ütögetéskor)fej...

Kopogtatáskor(ütögetéskor)fej fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem innen várom a megváltást, de hátha valakinek lesz jó meglátása.


Közel 3 hónapja érzem, hogy fáj a fejem tompábban. Voltam neurológián magánúton ahol a doki tüzetesen megvizsgált. És nála láttam, hogy megütögette a fejemet, kérdezve hogy érzek-e bármit. Mindent negatívnak talált. Abban maradtunk, hogy ez lelki eredetű fejfájás lesz, menjek el pszichologushoz. Ha nem nagyon tudok megnyugodni akkor MRI, de biztos nincs baj.


Voltam pszichológusnal aki egyébként neurológus is, szinten magánúton, egy nagyon neves doki. Aki szinten megerősített hogy ez egy tenzios fejfájás lehet lelki okok miatt. Stressz/Szorongás es az MRIre szánt pénzt inkább költsem másra.


Azóta néha néha rászoktam erre az ütögetésre és figyelmes lettem arra, hogy jobb oldalt hátul, fejtetőn es a halánték felé kisugároz ha tompán kopogtatom. De van hogy viszont kopogtatom és nem érzem ezt a fájdalmat. Ugyanakkor ha erősen és gyorsan bólogatom vagy rázom a fejem ugyan ezen a helyeken érzem a fejfájást. Ezért vissza mentem egy teljesen másik neurológushoz akinek elmeséltem ezeket, szintén nem talált semmi problémát és szerinte 1000% hogy lelki eredetű, de ha ennyire zavar menjek el MRI nézessem meg.


Fontos: ülőmunkát végzek otthonról, balesetem miatt nem sokat tudtam mozogni most viszont újból elkezdtem de mégis április óta nagyon mozgás szegény életmódot éltem. Emellé társult nagyon sok negatív lelki probléma. Közel egy hónapja újból eltudtam kezdeni edzeni és enyhültek a fejfájási dolgok de azért mégsem múltak el teljesen. Emellett járok gyógymasszázsra esetleges letapadt nyaki és vall izmok miatt. Talán meg a sok ülés ami rá tesz ezekre a dolgokra.


27F


Szerintetek mi lehet ez a “jelenség?”



#Tenzios fejfajas
2023. jan. 15. 22:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Update: Hagytam le pár dolgot. A mai napig szorongom és stresszes életet élek, de már kezdenek a rossz dolgok lassan elmúlni. Az is lehet, hogy csak túlgondolom a dolgokat és sokat látok bele a helyzetbe. Kérlek ha hülyeséget szeretnél írni inkább írd le máshova 😇
2023. jan. 15. 22:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Hipochonder vagy. Ha nem nyugodtál meg ennyi vizsgálat után, menj másik orvoshoz.
2023. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy szemfenék vizsgálatra + OCT-re, ha aggódsz, az egyszerűbb, mint az MRi, persze nem egyenrangú vele, csak a nagyobb problémákat tudja megerősíteni / kizárni valamennyire. Mondd el, hogy fejfájás miatt a szemedre is szeretnél ránézetni, érteni fogják.
2023. jan. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!