Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alhasi fájdalom, derékfájdalom...

Alhasi fájdalom, derékfájdalom hányinger mi okzohatja?

Figyelt kérdés
Január elején menstruáltam elég gyenge volt a vérzésem kevés fájdalommal. Viszont azóta hol jelentkezik hol nem egy tompa alhasi fájdalom néha társul hozzá székelési inger vagy esetleg hányinger ( reflux szerű tünetekkel). Két naja pedig a derekam és a combom is fáj mint menstruáció alatt szokott(hozzátenném, hogy adenomiózisom van) A tegnapi nap pedig észre vettem, hogy ovulációm van. Kérdésem, hogy volt már valaki így? Mi okzohatja? Az előző gyenge vérzés? Vagy esetleg egy felfázás? Tanácstalan vagyok. Segítsetek hogy esetleg mivel tudnám enyhíteni és akinek volt hasonló mitől lehetett.

2023. jan. 18. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet petefészek gyulladás, vagy ciszta, bármi.

Futás sürgősen orvoshoz.

2023. jan. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezzel tilos kísérletezni, mert akár meddőséget okozó gyulladás is lehet, ha elhanyagolod!

Sürgősen menj orvoshoz!

2023. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnap hívom a háziorvost. Remélem rendbe leszek....
2023. jan. 18. 19:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajjaj, lehet hogy megtükröznek, minek húztad ilyen sokáig!
2023. febr. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége kérdező? Jobban vagy már?
jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!