Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez most epegörcs volt vagy...

Ez most epegörcs volt vagy valami más?

Figyelt kérdés

Hirtelen nagyon erős hasfájásom lett a hasam felső részében. Rövid időn belül hánytam is, méghozzá sárga színűt és nagyon savanyú volt. Tudomásom szerint van epekövem, ezért gyorsan bedobtam egy no-spát és kb 20-30 perc instant halál után varázsütésre elmúlt a fájdalom.

Ilyenkor nem keserűnek kellene lennie a hányásnak?


2023. jan. 21. 03:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen sajnos. Orvos,vagy ügyelet.
2023. jan. 21. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már teljesen elmúlt, majd a jövő héten elmegyek orvoshoz, addig meg diétázok. Köszi a választ!
2023. jan. 21. 03:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Addig is: Borsmenta-tea
2023. jan. 21. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez az. Nekem is ilyen volt, nem az a tipikus éles fájdalom jobb oldalon, ezért sajnos a háziorvosom meggyőzhetetlen volt arról, hogy ez epekőtől van, hiába bizonyította az ultrahang. Sajnos így már a nagyon utolsó pillanatban kerültem sebészhez.

Ha felmerül a műtét lehetősége, ragaszkodj hozzá.

2023. jan. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy pedig cholagol csepp. Nagyon jó epere! Nem is drága plusz,5csepp csodákra képes :)
2023. jan. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!