Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő alatt áll be a...

Mennyi idő alatt áll be a vérnyomás ha új vérnyomáscsökkentő gyógyszert kapok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Öt napja váltották le a vérnyomáscsokkentőm, coviogal 10mg - ra, előtte dopegyt és betaloc volt 3"1 mindkettő . Első napon még alacsony is volt, nem ment fel de már a harmadik naptól minden este 135/93 körül van, legmagassbb amit mértem 138/95...nem tudom ez mennyire magas de én már ilyenkor érzem a fejem nyom és mintha égne a szemem is..de mindig csak este, már rendesen félek az estétől.. A váltás egyik napról a másikra történt nem tudom ez jelent e valamit, de már kivagyok ettől.. Lehet már magamat húzom fel és azért megy fel? Köszi ha elolvastátok..



#vérnyomás #Betaloc #Dopegyt #Coviogal #Vérnyomáscsökkentőt
2023. jan. 24. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Nem szabad idegeskedned ez végett, mert felviszi a vérnyomàsodat. Szép lassan be fog àllni 7-10 napon belûl az optimàlis vérnyomàs. Nem kell aggòdnod. Minden jòt!
2023. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor legelőszőr kezdtem vérnyomáscsökkentőt szedni 1 hónap volt mire szépen beállt.140-ig nem annyira vészes, ne izgasd magad emiatt, mert attól is lehet kicsit magasabb.
2023. jan. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!