Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől van koncentrációzavarom,...

Mitől van koncentrációzavarom, részegségérzetem?

Figyelt kérdés

Sokszor olyan bizonytalan érzésem van, mintha meg-meg szédülnék.. nem forog velem a vilàg, épp csak egy fél pillanat. Nehezen megy koncentrálnom, olyasmi érzésem van, mintha megittam volna egy sört… legszivesebben ledőlnék és ne szóljanak hozzám hadd pihenjek kicsit…

Többnyire akkor jön az érzés mikor munkában ebédszünet után elkezdek ismét dolgozni. És onnantól mig haza nem érek, pihenni, érzem ezt a bizonytalanságot nehéz odafigyelést…

Nem tudom mi lehet. Voltam vérvizsgálaton, nem mutatott semmit.

Sokszor azon gondolkodom, elmegy az eszem, elvesztem a valóságot…

Tanácstalan vagyok, vajon egy neurológus tudna mondani valamit?



2023. jan. 27. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából a kollégáim 90%a így van, én is.


Mi “kaja kómának “ szoktuk hívni . De mindannyiunk olyan ebéd után, meg délután , mint egy elő halott . Szerintem

Nem feltétlen rendellenes, egyszerűen ha rendesen végzed a munkád és nem vagy az a feltétlen energikus ember, előfordul.


Próbálj esetleg a vitaminokra odafigyelni , magnézium + D vitamin + c vitamin . Már sokat tud segíteni :)

2023. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod

Vitaminoknak utánanézek, hogy jobban pótoljam.


A kajakóma más érzés nálam, figyelek kevesebbet is enni. Meg elég aktív vagyok munka közben

2023. jan. 27. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Te is halandó ember vagy, de azért ne rögtön erre gondolj.
2023. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csabi34 ***** válasza:

A koncentrációzavar, a részegségérzet és a szédülés számos okból jelentkezhet, például a stressz, az alváshiány, a nem megfelelő étrend, a fizikai aktivitás hiánya, a gyógyszerek mellékhatásai, a káros szenvedélyek, a vérnyomás- és vércukorproblémák, a krónikus betegségek stb.


Az érzéseiket leírva, lehet, hogy egy neurológus tudna többet mondani a helyzetükről és a lehetséges okokról. Az is lehetséges, hogy szükség lehet más szakorvosokra, mint például endokrinológus, pszichiáter, vagy pszichológus segítségére.

2023. jan. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!