Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2-3 napja arra lettem figyelme...

2-3 napja arra lettem figyelmes hogy fülcsengésem van napközben ha nem figyelek rá akkor nem is észlelem viszont este lefekvésnél eléggé idegesit a dolog. Valaki aki tapasztalt már ilyet tudna javasolni valamit? Ti mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Olvastam azt valahol azt is itt gyakorin hogy a mozgáshiány miatt is lehet és valakinek az segitett hogy sportolt lehetséges ilyen is?
2023. febr. 1. 12:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ginko bilobát olvastam,hogy esetleg ez segithet. Amit viszont lehet érdemes lenne még megemlitenem,hogy rettentően ideges és stresszes vagyok egész nap.Pszichológushoz készülök menni mert kihat a stressz a munkára ami miatt sajnos nem is tudok dolgozni egy ideje mert remegek ha valamilyen hivatalos helyre kell mennem aláirni,papirt kitölteni bármi ilyen bepánikolok és remegek előre napokkal már stresszben vagyok és izgulok emiatt is az elmúlt években keveset mozgok.
2023. febr. 1. 12:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Túlsúlyod van vagy magas a vérnyomásod? Testvéremnél is jelentkezik a fülzúgás és az említett két dolog nála fennáll.
2023. febr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemvagyok túlsúlyos.
2023. febr. 1. 14:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Válaszoló és a testvéred volt dokinál?Fül orr gégészeten vagy bárkinél? Vagy mit mondtak neki? Ajánlottak valamit ami segitett esetleg?
2023. febr. 1. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt, de elmondása szerint akkor jött elő neki a fülcsengés amikor beevett nagyon...
2023. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én jövőhéten megyek majd dokihoz vele mert előbb itt már nincs rendelés meg beutaló is kell aztán meglátjuk de baromi zavaró alvásnál alig tudok elaludni tőle
2023. febr. 1. 19:43
 7/8 A kérdező kommentje:
ezen gondolkodom meg parázokcsak
2023. febr. 1. 19:45
 8/8 anonim ***** válasza:
ne parázz, attól nem lesz jobb. hangold rá magad hogy megfog oldódni a dolog.
2023. febr. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!