Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülsípolás ellen mit tegyek?...

Fülsípolás ellen mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma reggel úgy ébredtem, hogy sípol a bal fülem és bevan dugulva, nem hallok arra a fülemre . Elmentem orvoshoz írt fel tablettát, fülcseppet és orr sprayt, mert azt mondta, h bevan gyulladva a fülem, de nem fáj amúgy . De Borzasztóan sípol, már kezdek belebolondulni. Mit csináljak, h enyhüljön?

2023. febr. 1. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit sem tudsz.
2023. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
😭 Nagy szenvedés ez..
2023. febr. 1. 19:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Fülésznél voltál vagy a háziorvosnál?
2023. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyanitom nem fül orvosnál voltál.Ott kimosták volna .
2023. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fülörvosnál voltam. De nem mosták. Azt mondta az orvos ahogy vizsgálta a fülem, hogy bevan gyulladva
2023. febr. 1. 19:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, és 10nap múlva menjek ellenőrzésre.
2023. febr. 1. 19:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek sípol a füle amióta valaki belepuszilt.. az orvosa azt javasolta, hogy ginkgo bilobát szedjen és attól jobb lesz. Tényleg hatásos neki, azt mondta hogy amióta szedi már max csak este a nagyon nagy csendben hallja ha halja egyáltalán.
2023. febr. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Veszek akkor, kipróbálom. Már a fülem dugulasa kicsit jobb, de a Csengés/zugás/sipolas,már nem is tudom, hogy milyen hangot add ki egyre rosszabb és hangosabb. Már totál ki vagyok...
2023. febr. 2. 09:23
 9/10 A kérdező kommentje:
Már a dugulás jobb egy fokkal, de a sípolás ugyan az. És már meg a jobb fülem is bedugult. Pedig rendesen szedem, amit előírt az orvos.
2023. febr. 5. 13:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Tinnitus.

Nem szédülsz?

A gyulladásra felírt gyógyszert szedd szorgalmasan. Aztán irány vissza az orvoshoz.

Sípolás, zenebona, szélzúgás, egész zenekar.

2023. febr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!