Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt már másnak is szédülése...

Volt már másnak is szédülése a koffeintől?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Körülbelül 4 hónappal ezelőtt éjszaka arra ébredtem, hogy szédülök és a szemem tekeredzik, fejfájás is jelentkezik mellé továbbá ég az arcom és rengeteget vizelek. A szédülésem azóta tart és szinte folyamatos, de nem forgó jellegű hanem inkább bizonytalanság, tompaság, egyensúly zavar.

Minden vizsgálatot elvégeztek rajtam, ami ide kapcsolódik de minden negatív. Észrevettem az utóbbi időben hogy kávézás után jelentkezik általában mindig rövid időn belül a kávé elfogyasztás után. Reggel nem érzem amig el nem fogyasztom az első kávémat. Lehetséges, hogy koffeinérzékeny vagyok?



2023. febr. 3. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Tapasztaltam korábban én is. De elmúlt, már csak akkor van, ha túl sokat iszok. Nem lehet hogy a mertékkel van gondod?
2023. febr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig sokat ittam, de már csak napi 2 vagy 3 de a tünetek nem múltak el, ugyanolyan mint eddig.
2023. febr. 3. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
A napi 2-3 is sok, ha rosszul vagy utána, csökkentsd le egyre, azután azt is hagyd el, igyál koffeinmentesen, ha akkor is jelentkezik nem attól van, további vizsgálatok kellenek.
2023. febr. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam is volt hogyha koffeint vittem be elkezdtem remegni és furcsán szédülni..de csak alkalmanként..ha rosszul vagy ennyitől és biztos ez az ok csökkentsd le egy kicsit .
2023. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, ezek a koffein túladagolás tünetei.

Ha így is sokallja a szervezeted,csökkentsd le mégjobban.

Típusos tünetek: szédülés,remegés,hányinger és szaporább szívverés.

2023. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Senior Séf ***** válasza:
2023. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Túladagoltad a koffeint, felment a vérnyomásod.
2023. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Javaslat: nézz egy pár napig vérnyomast. Főleg ilyenkor, de úgy napi 3-4 alkalommal..ugyanis a tüneteid alapján inkább magas vérnyomásbol adódó problémát sejtek.
2023. júl. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!