Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » ACC 600 mellé milyen köptetőt...

ACC 600 mellé milyen köptetőt ajánlotok?

Figyelt kérdés

3 napja köhögök, szerencsére feljön, de iszonyatosan fáj ahogy felszakad, főleg reggel. De napközben is borzalmasan fáj, szét tudnám kaparni a nyakam meg a mellkasom minden köhögés után.

2 napja iszom ACC 600-at, de nem érzem, hogy használt volna valamit. Sok folyadékot iszom (napi 4-5 liter).

Szeretném megtámogatni valami köptetővel is a dolgot. Tudtok valamit ajánlani?



2023. febr. 7. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
ACC is köptető, feloldja a váladékot, amellé én legfeljebb orvosi javaslatra mernék mást is beszedni. Ha ennyire fáj, nem ártana orvoshoz menni, hogy meghallgassa a tüdőt, lehet antibiotikum is kell majd.
2023. febr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia ,nem tudom mennyit segít, de én is köhögtem legalább 1 hétig mint a szamár + a mellkasom úgy fájt hogy csak na... én elmentem az orvoshoz aki megállapította hogy bordaközi izomgyulladásom van ,amire egyébként azt mondta ez most gyakori egy vírusnál, és hörghurut.

Kaptam antibiotikumot meg gyógyszereket ,szerintem te is menj el orvoshoz nehogy baj legyen.

Ja és semmiféle köptető nem használt nekem.

2023. febr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!