Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezekkel a vírus szemölcsökkel...

Ezekkel a vírus szemölcsökkel az ujjaimon két tenyeremen és az állandó jobb oldali orrdugulással mit kezdjek!?

Figyelt kérdés

Volt már minden próbalkoztam én.

És már a tököm egyre jobban tele van ezekkel a nyavajáimmal.

A bal orrlyukam is dugul de a másik az jobban.

Volt már orrsövény műtétem több műtétet már nem vállalok.



2023. febr. 7. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az immunrendszeredet kell erősíteni a vírus ellen.

C vitamin, szerves cink (25 mg/nap), kvercetin.

Igyál körömvirág teát, kúraszerűen.

Külsőleg két ötletem van: szűretlen almaecet 1:1 vízzel lemosogatni naponta.

Én használtam arcra (periorális dermatitiszre), nem marta fel a bőröm.

Vagy másik lehetőség: oregano olaj. Töményen nem szabad, minimum 1:2 hígításban pl oliva olajjal. Bekened csak a szemölcsöket! pl. egy gyufa végét belemártva. Ne kend máshol a bőrödre mert mar. Erős szaga van tehát csak este kend be magad. Ragaszd le utána. Ezt mindaddig, amíg elmúlik.


Szűretlen almaecetes vízben (lavorban vízhez hozzáöntesz) is áztathatod a kezedet 10-15 percig.

Én ezt veszem:

[link]

2023. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ami tuti segít: vérehulló fecskefű szárát ha megtöröd kijön a nedve, azzal a sárga nedvvel kell bekenni a szemölcsöket. Sajnos csak a friss növény ennyire hatásos.
2023. febr. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs ehhez nekem türelmem inkább hagyok mindent ahogy van bocsánat elnézést ne haragudjanak.
2023. febr. 7. 21:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor úgy el fog terjedni, hogy az életben nem szabadulsz meg: az arcodon, melled alatt, hónaljban, körben a nyakadon.
2023. febr. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!