Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez az autizmus spektrumzavar...

Ez az autizmus spektrumzavar asperger-szindróma összefüggésben van az állandó félelemmel(emberektől való félelem betegségektől,nehogy valaki hozzám érjen ne érjen hozzám kosz, mocsok stbk.)szorongással és, hogy az ember remegeteti a lábait!?

Figyelt kérdés

Egyéb kevert depressziós pánikolós szorongásos személyiség zavarok szociális fóbia is összefügghet velük?

Puszta ideg-gyengeség,lelki instabilitás!?

Mimóza lelkűség túl érzékenység!?

Nagyon feszélyezett, feszült felzaklatott vagyok mind a mai napig és igen nagyon hamar elbizonytalanodok és ürességet érzek magamban.



#furcsa #különcségek
2022. dec. 8. 13:07
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Nem is említettem meg a kényszeres kézmosást

És kicsinek pici gyerekként nagyon sokáig féltem este a sötétben ahogy leszállt az est.

Most is azért csak ebben is tartom magamat vagyis megpróbálom csak.

2022. dec. 8. 13:08
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Jártál már valaha ezirányú szakembernél? Pszichiáter, pszichológus, stb.?
2022. dec. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Jaja igen jártam de nem sokat értem vele sőt semmire sem mentem vele merthogy mivelhogy magammal szoktam megbeszélni minden egyes nyügömet, terhemet ami nyomaszt és önmagamat nyugtatom saját magamat pátyolgatom úgymond úgyszólván röviden mint a legtöbb embert ilyen téren engem is a sorsomra hagytak.

Mi a felfogás ha gyenge lekvár mazsola vagyok tudjak megdögölni minél hamarabb annál jobb.

2022. dec. 8. 13:23
 4/31 A kérdező kommentje:

Tény és való sohasem voltam az a tűzről pattant valaki aki harcos küzdő amazon és gladiátor modjára megvívja a csatáit háborúit másokkal akik a gyenge emberek helyzetét szituációját kihasználják tisztelt felhasználó kommentelő.

Én ahogy bekerültem a bölcsődei gondozásba ott a kevés kis békém nyugalmam véget is ért elkezdődött a részemre számomra ahogy én nevezem ezt :"a pokoljárás"

2022. dec. 8. 13:26
 5/31 anonim ***** válasza:
31%

3: tehát itt is csak az önsajnálatodról akarsz írogatni - és nem keresed a valódi megoldás felé vezető utat???


Azért huszonévesen visszamutogatni a bölcsődére elég durva valóságtagadás...

2022. dec. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

A kényszerbetegségeket elég jól tudják már kezelni...

De ha te elzárkózol, akkor úgy nem fog menni....

2022. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem törvényszerű, de pl. én aspergeres vagyok, és nekem is vannak ezek a tüneteim. A szociális fóbiámmal jártam pszichoterápiára, nekem valamennyire segített, annyira, hogy ne akadályozzon nagyon a mindennapi életben (azért még mindig vannak nehézségeim). A többit igazából a legtöbb pszichológus letudta annyival, hogy ezek természetes velejárói az aspergernek. Volt, aki egy alkalom után simán elküldött, hogy ez így van jól, nem kell és nem is lehet rajta segíteni. Hát, nemtudom....


N/32

2022. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Bocs kijavitalak 33 évesvagyok!!!

És igen gyötör mert ami ér minket hús-vér emberi lényeket a kisgyermekkorban az bazdmeg,bazdki kihat az egész hátralevő további életünkre!!!

Túl nagy falat az élet nekem a gyengeségeimből adodóan,adódva.

Azért nem sikerült szinte egy valamit sem megemészteni még mindig de ha eddig nem ment és nem sikerült kötve hiszem kétségeim vannak afelől, hogy ezután feloldódnak én bennem a görcsök.

2022. dec. 8. 13:43
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Hiába írogatsz priviket, ez csak az energiavámpírkodásodat húzza alá.
2022. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
50%
2022. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!