Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szervusztok! Kérlek írjatok a...

Szervusztok! Kérlek írjatok a Ricinus olajról mint hashajtóról,mert nem könnyű a nyomára lelni, konkrét leírást olvasni? Az újabb efféle szerek nem váltak be, illetve nem bízom bennük. Mennyi idő alatt fejti ki hatását? Hogyan kell kezelni ?

Figyelt kérdés

Nagyon sokféle hashajtó van új és újabb, de a RICINUS-t mint erős megbízható szert nem találom,mindig valami divatos folyadék tűnik elő. Akik s Gondolom sokan szenvedtek szintén székrekedésben egy ideig, hát mit vettek elő a jó rég bevált Ricinus olajat! Bevenni 1 teáskanálnyit na de meddig kell reménykedni, mikor lesz eredménye?

Mondjuk délelőtt 10 órától ? Várom válaszotok mielőbb!



#Pont a RICINUS gyógyíthat
2023. febr. 9. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha neked a ricinus a régi jól bevált szered, akkor minek a kérdés? Csak tudod, hogy máskor milyen hatással volt rád?!


Meg mi az, hogy "Hogyan kell kezelni?" Mit? A ricinust? Miért kéne a ricinust kezelni, beteg?


És mi ez az értelmetlen katyvasz a kulcsszavaknál is?!



Mit akarsz egyáltalán? Mert a kérdésed nem sikerült túl értelmesre...

2023. febr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a kórházban adtak valamilyen székletlazító löttyöt, 1 kanállal kellett meginni és pár órán belül vagy 5ször mentem utána, de itthon Glicerin kúpot használok ha néha nem jön össze a dolog, az kb fél órán belül kihajt mindent.
2023. febr. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem használtam még csak hallottam róla, ( eddig glicerin kúpot használtam, ha kellett,de most valahogy 2 kúpnál sem érek el eredményt.) Sokan rábizzák magukat ilyenkor egy hashajtóra, pl. Ricinusra. Én már harmadik napja nem tudok ...Ezért kutattam utána, mert az üvegen amiben adták, csak a lejárat napja meg a gyógyszer neve van kiírva. Egyszeri tapasztalat is hasznos lehet. Nem mindegy hogy napközben mikor a legjobb lenyelni és hogy ha mégsem hat, akkor lehet e ismételni aznap. Gondolom nem az esti órákban semmiképp.A kezelését így értettem valójában.
2023. febr. 9. 19:10
 4/6 A kérdező kommentje:
2/3 Köszi a választ,a kórházban is lehet hogy épp Ricinus volt akkor amit adtak Neked.Meg kell oldani a helyzetet nekem is itthon.
2023. febr. 9. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi folyadékot iszol?

Reggel indíts egy pohár langyos vízzel, és igyál sokat.

Egyél több rostot, de ahhoz is víz kell, különben ellenkezőleg hat.

Régen tolták az öregek az aszalt szilvát, lekvárokat, tegyél egy próbát. Arra is igyál, még hatásosabb lesz.

Keress természetes, hosszú távú megoldásokat.

2023. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ma ittam ricinust, délben. Kb. 2 óra múlva kezdett hatni, 4-5 alkalommal mentem délután 5-ig wc re. Este már azt hittem elmúlt a hatása, de vacsora után, 8 körül még mindíg meghajtott. Kezdem unni. Kb. 20-30 ml-t ittam, patikában vettem.
2023. márc. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!