Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon mi lehet velem? Szivroha...

Vajon mi lehet velem? Szivroham? Tüdorak?

Figyelt kérdés

28 éves no vagyok, nem dohanyzom, egeszseges életmodot folytatok. Vasarnap kezdödött minden amikor a kisfiammal setaltam es egyszer csak alig kaptam levegot.

Haza jöttünk,az egész testem reszketett, remegtem ,a kezemben bizsergest éreztem, majd nem éreztem a bal kezem. A mellkasomban szorito fajdalmat éreztem/ erzek . Mintha valaki a kezeben szoritana a szivemet,az egész mellkasom fáj, nyom....


Kihivtam a mentot, majd az ügyeleten azt mondtak hogy ez csak panikroham.


EKG ,Tüdo es sziv röntgen stb ... vervetel ... ezt mind a haziorvos csinalta ( a röntgenen kívül) es nem talalt semmi problémat.


Azonban ma hanyingerem is van ( terhes nem vagyok ) a kezem is ismét zsibbad ,nehezen kapok levegot, a mellkasom is fáj. Mintha valami a torkomban lenne es elakadt volna a mellkasomon.

Nem tudom hogy nyugodjak meg,úgy érzem hogy a szivemmel vagy a tüdömmel van probléma.


Holnap kell vissza mennem kontrollra a haziorvoshoz.


Nem hiszem hogy psziches eredetu a probléma.


Amugy Ausztriaban elek ,itt jarok orvoshoz



2023. febr. 9. 15:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Felhasi fajdalmam is van. Lehet hogy csak a gyomrom fáj?
2023. febr. 9. 15:12
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Szia ! A sav tudd ilyen tüneteket produkalni.. Ismerős nekem is. Aztán az egy-két rossz tunetre rápánikolsz és jön a többi sajnos.

Mellkas nyomás, torokban gombóc érzés és nekem is zsibbad olyankor. Próbálj szódabikarbónát inni vízben, ecettel vagy rágó tabletta, esetleg a ludea gyógyszert is lehet szedni aztán meglatod használ - e.

Helicobacter kilegzeses vizsgalatra is érdemes elmenni. Ezt nehezen diagnosztizaljak, nekem is azt mondták pszichés eredetű..

2023. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Simán pánik, még akkor is ha hárítasz.
2023. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen
2023. febr. 9. 15:24
 5/13 A kérdező kommentje:
Vegyek valamit a gyogyszertarban? Gyomorsavra?
2023. febr. 9. 15:25
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a vény nélküli savlekötőt kipróbálhatsz bár saját tapasztalataim alapján szart se érnek...Ami működik ideiglenesen az a tej ivás például vagy ahogy az előző válaszoló is írta, szódabikarbóna. Jobbulást remélem tényleg nincs komoly probléma! :)
2023. febr. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 murzsa válasza:
Szia! Azóta sikerült kideríteni a problemát?
2023. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia, panikrohamom volt.
2023. jún. 10. 10:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szia , sajnos folyamatosan panikrohamaim vannak
2023. szept. 4. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!