Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüdőgyulladás után mikor...

Tüdőgyulladás után mikor lehet menni dolgozni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy ma már úgy ahogy tünetmentes vagyok, multheten kezdődött hatfajas, hőemelkedés, nagyon csúnya hurutos köhögés?! Mellkasröntgenen kedden voltam, megállapították q tudó gyulladast. Ma már csak köhögök, néha fulladok a köhögéstől. Ma telefonálok vissza a dokinak. Szerintetek már enged dolgozni, vagy lesz még valami ebből? Szerintetek ez így elmúlt? Augmentint és valami sandozt írt még fel a doki, a sandoz korának vége, augmentin még 5 nap. Kihordtam lábon, nem volt vészes, de ez vissza terhet? Mit kell erről tudni? Segítsetek légyszíves. Sosem volt még tudogyulladasom 19/L

2023. febr. 10. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A doki majd megmondja, de ha mar jolvagy akkor biztos
2023. febr. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Elejétől végéig kb. 2 hét, ilyenkor még vigyázni kell, hiába nincs tünet a szervezeted le van gyengülve. Szedjél vitamint és egyél amennyi jól esik.
2023. febr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Ameddig a gyógyszert szeded érdemes lenne talán otthon maradnod, hiszen nem véletlenül pont annyi ideig kell szedned, ameddig. Egy ilyen betegség után amúgy is nagyon fontos a pihenés, főleg ha még köhögsz és fulladsz. Ha nem pihened ki 100%-osan, vissza is eshetsz.

És csak plusz szempontként, még pár nap otthon és nem fertőznél meg esetleg másokat a munkahelyen.

2023. febr. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
És te is összeszedhetsz még olusz vírusokat a most amúgy is gyenge immunrendszered miatt (előző válaszoló voltam).
2023. febr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget :) én is úgy gondoltam, meg maradnék itthon. Néha kifulladok a takarításnál vagy amikor lesétálok hozzá, most is volt egy nagy köhögés rohamom. Elég rossz így, remélem hamarosan vége lesz
2023. febr. 10. 01:36
 6/6 anonim ***** válasza:
47%
Jobbulást, remélem minél hamarabb meggyógyulsz!
2023. febr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!