Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez melanóma? Eddig nem volt...

Ez melanóma? Eddig nem volt rajtam.

Figyelt kérdés

2 hét múlva van időpontom a bőrgyógyászhoz. Eléggé aggódom.


31F



2023. febr. 15. 21:23
 1/7 A kérdező kommentje:
2023. febr. 15. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem tudom mukodik-e ez, de egy próbát megér.

2023. febr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2 hét nem oszt szoroz az eredményen. Nem túl szép, de láttam sokkal rosszabbat is. Ne aggódj addig se, az nem segít, a doki viszont fog, amikor megnézi és megítéli. Nem hiszem, hogy az, vagy legalábbis még nem az, én is azt hittem egy atomcsúnya anyajegyre, hogy már rákos, de csak ilyen réteg van rajta,mint a bőrömön, gyakrabban kell figyelni, ennyi. Milyen hamar keletkezett? Jól teszed, hogy megnézeted, nekem volt egy többféle színű és kimagaslott a teteje, több rücsök volt rajta, időben leszedettem, ne várjak vele fél évet, azt mondták.
2023. febr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3


Nem tudom pontosan, hogy mikor keletkezett. Pont olyan helyen van, hogy kitakarja a karom és nem olyan nagy, kb. 4mm átmérőjű. Nem rég tűnt fel, hogy ott van. Ősszel még biztos nem volt ott.

2023. febr. 15. 23:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosat a dermatoszkóp mutat majd. Ránézésre nem szép, de nem feltétlenül rosszindulatú, ugyanakkor azzá válhat.
2023. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos a kép alapján nem lehet egyértelműen megállapítani, hogy melanóma-e a bőrelváltozás. Mindenképpen javasolt szakorvoshoz fordulni, aki megvizsgálja a bőrelváltozást és szükség esetén további vizsgálatokat végez. A melanóma korai felismerése fontos, mivel ez jelentősen javítja a kezelés hatékonyságát és az életkilátásokat. A bőrön megjelenő új vagy változó anyajegyek, sötét foltok, vagy bármilyen más bőrelváltozás esetén mindig érdemes szakemberhez fordulni.
2023. márc. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de már a 2 hét eltelt.. szóval mi lett kérdező?
2023. márc. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!