Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy elmúlt a...

Lehetséges, hogy elmúlt a daganat?

Figyelt kérdés

Édesanyám 5 éve közölte, hogy jóindulatú daganata van a mellében. 2 éve derült ki, hogy apámmal együtt rosszindulatú daganat keletkezett a testében, amit sajnos nem kezeltettek sehogyan. Múlt hét pénteken voltak vérvételen, és tegnap hívta az orvos, hogy az eredmények jók, a daganat elmúlt, lehet gyulladás volt, anyámnak alacsony, apámnak magas a koleszterin szintje.


Ez lehetséges? Lehetséges, hogy csak úgy eltűnik a daganat, vagy régebben csak kitalálták? (Régen elég gyökér állat voltam, tehát valószínűleg oka is lehetett, hogy így gondolkodtassanak el.) Vagy csak most hazudnak, hogy ne aggódjak? Mi lehet az igazság? Hogyan járhatnék utána?



2023. febr. 16. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hm érdekes ...
2023. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Létezik spontán gyógyulás rákban. De olyn nincs hagy rosszindulatú daganatot nem kezelnek, kivéve ha a beteg elutasítja a kezelést. Szóval valami bűzlik a sztoriban.
2023. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
11%
Lehetséges igen hogy elmúlt. Imádkozz értük.
2023. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Akkor sem, ha nem volt TB-jük egy ideig?

Hogyan deríthetném ki az igazságot? Nagyon magam alá kerültem az elmúlt időben, viszont most nem tudom mit gondoljak...

2023. febr. 16. 22:55
 5/19 A kérdező kommentje:
#3 - Ha valóban elmúlt, akkor elkezdek hinni istenben és tiszta szívemből megköszönöm, csak valahogy kettős érzésem van.
2023. febr. 16. 22:56
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs. Kérd el az orvosi papírokat.
2023. febr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha van EESZ-t minden a kettőnek és esetleg tudod a jelszavukat, akkor ott megtudod nézni. Ott minden fent van.
2023. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ha jól tudom, nincs ügyfélkapujuk.

Orvosi papírok elvileg nincsenek még.

2023. febr. 16. 23:12
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Vérvételből ezt nem lehet megállapítani. De egy rosszindulatú daganat nem múlik el magától.
2023. febr. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
Biztos elmennék egy másik orvoshoz. Több szem többet lát.
2023. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!