Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Influenza tünete lehet? Vagy...

Influenza tünete lehet? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

5 napja kezdtem érezni égő deréktáji fájdalmat, ami aztán comb, csípő, medence és hátfájásba ment át. Ülni is nehezemre esett, a far-és keresztcsont környéke is fájt, égett, érintésre fájdalmas. Mindkét combomon belül apró, pici, nem szabályos “csomókat” tapintok, amik szintén fájnak, érzékenyek, égnek.

Vasárnaptól már erősen szárazan köhögtem, hőemelkedésem volt, gyakran izzadok, folyik az orrom és nagyon gyenge vagyok.

Háziorvos kedd este felírt antibiotikumot és gyulladáscsökkentőt, de ennyi - azóta ezeket szedem.

Az “ízületi” (vagy nem is tudom milyen) jellegű fájdalmak aggasztanak leginkább. Covid teszt 3 db negatív.

Ez lehet influenza? Érdemes tovább vizsgáltatni vagy várjak kicsit? Félek, hogy valami más a baj és nagyobb bajom lehet. Köszönöm, ha válaszolsz!



2023. febr. 17. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugi nem vagy rakos mert sejtetoen ez jött le :)

Most ez a virus van nálunk is volt nkm is fajt de halistennek elmúlt

Gyerek is beteg volt

Majd írd meg mi lett végül

Jobbulást

2023. febr. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az ízületi jellegű dolgok aggasztanak leginkább. Ilyen volt nektek is? Mennyi ideig tartott? Köszönöm, hogy írtál!
2023. febr. 17. 21:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egy hete influenzás voltam, nekem is az izületekkel kezdődött. Szörnyen fájt. 3 nap és elmúlt a fájdalom.
2023. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos nem múlik és az zavar leginkább, hogy a veséktől lefelé minden. Nem vagyok már biztos benne, hogy ez ízületi jellegű, nekem ilyen sosem volt.
2023. febr. 17. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, nálam hétfőn kezdődött, hasonlóan mint neked, iszonyatosan fájt a derekam és a combom hátsó része. Meg még szokásos influenza tünetek, amiből pár még mindig tart.
2023. febr. 18. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vírus, nyugi.

Antibiotikumot be ne szedd...

2023. febr. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!