Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez még mindig az influenza...

Ez még mindig az influenza tünete lehet?

Figyelt kérdés

Hét elején betegedtem meg, már voltam kórházban is kivizsgáltak nem találtak semmit, nem vagyok covidos se.

Borzasztóan fájt a hátam mellkasom és köhögtem, lázas voltam. Mára már a köhögés maradt meg, meg folyamatosan mintha el lenne dugulva a fülem. De ez mindig ezáltal egy idő után a nyakamnál is érzek nyomást és utána le kell feküdjek mert elkap a hányinger és rosszul leszek.


2022. márc. 12. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen
2022. márc. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, mert a köhögés nem múlik olyan gyorsan. Nekem a fülem az erőltetett köhögéstől fáj, de tulajdonképpen mindenem fáj.

Hogyhogy kórházban vizsgáltak? Háziorvosod utalt be szakrendelésre?

2022. márc. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Meglett az ok miért dugult el a fülem. Azi Sandoz antibiotikumot kaptam és az annak a mellékhatása. De kijött rajtam még a hasamenés is. Az is mellékhatás volt.

De segített, már jól vagyok. Háziorvos utalt be amúgy a kórházba mert trombózis hajlamos vagyok. Ilyenkor mindig mentő visz be.

2022. márc. 19. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!