Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez máj gyulladás lehet ?

CHRISS2 kérdése:

Ez máj gyulladás lehet ?

Figyelt kérdés

3-hònapja edzem

És rendeltem egy Brutal Labz Ibuta Explosion Ibutamoren nevű liquid-és készítményt ! Napi 1-ml az elő írt adag Sok folyadékkal! Ezt be is tartottam mindössze 3 napig tudtam alkalmazni , második nap borzasztòan elkezdett fájni jobb oldalt borda ív alatt feszülő nagyon fájdalmas érzés nyomásra még jobban fáj!

máj gyulladás? Vagy mi lehet eléggé félek mert még azòta most is ugyanùgy fáj!


Még azt hozzá teszem hogy második nap ettem egy kis Habart bab levest általában az is szokott hasonlo panaszokat produkálni de nem tudom mi lehet. orvoshoz nem mentem még el ritkán jarok sajnos tudom rossz szokás de valahogy parázok elmenni.



2023. febr. 19. 01:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv az epekövesek klubbjában! Még jobban is fájhat, sőt be is görcsölhet, ami meg maga a kénköves pokol.

Háziorvos ad beutalót UH-ra. Nagyon sok folyadékot kell inni, nehogy besűrűsödjön az epe, illetve reggelente 1 db főtt tojás beindítja az epetermelést.

Nyugi, nem máj gyulladás, mert akkor besárgulnál és nem is itt irkálnál. Ez tipik epekő.

2023. febr. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ùh köszi ha nem javul mindenképpen elmegyek !!szerintem ez a Liquides Szar is rá tett mert van hozzá külön májvédő cucc ami szerintem szert se ért .
2023. febr. 19. 01:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi az amit szedsz, de szerintem is hagyd abba! Jobbulást!
2023. febr. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!