Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ettől bajom?

Lehet ettől bajom?

Figyelt kérdés
Megvagyok nagyom fázva, plusz nagyon lázas vagyok. Bedugult a fülem és nagyom zsíros. Próbálták vízzel kimosni vízzel, elektromos fültisztitó. És utoljára a hullam csattal próbálta édesanyám. Sikerült neki egy kicsit kiszedni, de most fáj egy kicsit. Lehet ettől bajom? Ezelőtt sosem csinálta ezt. Később pedig zsíroldó cseppel próbáljuk meg.
2023. febr. 20. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hullámcsattal. Fülbe. Atyám gyere le...

Igen, ha sikerült megsértenie a füledet akkor lehet bajod.

2023. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi például?
2023. febr. 20. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Dobhártya beszakadás? Bár az szerintem nagyon fájna. Vagy csak felsértette a bőrfelszínt? Menj el szerintem egy fül-orr gégészhez.

Amúgy vannak spray-k, amik pont erre vannak.

2023. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmi. Nem kell szerencsétlent ijesztegetni.

Mondjuk abban egyet értek, hogy csattal, tűvel, és egyéb éles tárgyakkal fülbe nem nyulunk, mert veszélyes. Az történhetett, hogy a csattal megsértettetek egy olyan dolgot, amit nem kellett volna, és most begyulladt. A gyulladás pár napon belül lemegy, és a fülzsír oldó spré feloldja a letapadt zsírdugót, és azt már fültisztító pálcikával szépen ki lehet pucolni, és ha a gyulladás is lemegy, és a zsírdugó is eltávolításra kerül, akkor visszanyered a hallásod.


Ezt úgy mondom, hogy kb másfél hónapja nekem is ugyan ilyen problémám volt, fültisztító pálcikával megsértettem valamit, és elkezdett fájni nagyon, ami 3-4 nap múlva csillapodott, és a napi kétszeri zsíroldó spréhasználat csodákat tett.


De ha félsz, akkor menj el fülészetre.

2023. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!