Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fül tisztítás fül orr gégészet...

Fül tisztítás fül orr gégészeten. Fájni fog? Kellemetlen? Többi lent

Figyelt kérdés

3 napja zúg a fülem. Ma voltam háziorvosomnál, és azt mondta, hogy fülzsírtól van az lehetséges, mert hogy zsíros a fülem. Fájni fog a fül tisztítás? Fogok rá hallani? Nagyon érzékeny vagyok a füleimre; ha netán víz megy a fülembe kész katasztrófa.

Kérlek mondjatok biztató szavakat. Nagyon aggódom


2023. febr. 20. 20:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemes, én havonta megyek olyan gyakran kell, utána megkönnyebbülsz. Ha kimossák, akkor vizet zubogtatnak be egy fecskendővel, de nem fáj semennyire, sőt tényleg tök jó utána. Ha meg ilyen vákumos izével kiszívják, azt érezni minimálisan, de az sem fáj. Kérd olyan vákumossal, ha zavar a víz. Fogsz hallani, az a lényege pont, hogy utána jól hallj, a víz meg kijön, nem marad benn.
2023. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ez lehet hülyén hangzik, de igazából jó érzés. Mármint... ha tényleg van benne fülzsír, akkor jó érzés az, hogy kijön. Egyáltalán nem fáj.
2023. febr. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hat akkor keszulj a katasztrofara, mert a fultisztitas az ennyi, telenyomjak a fuled folyadekkal, ami kimossa a benne levo trutyit.


De nem faj egyebkent, nekem kifejezetten kellemes erzes volt, mert viszketett a fulem a fulzsir miatt, amit ugye kimostak belole.

Hallani nyilvan hallasz utana, mibol gondolod, hogy nem?

Persze masok neveben nem beszelhetek, lehet valaki fajdalmasan elte meg, de nekem semmi ilyesmi nem volt.

2023. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mert mikor gyerek voltam akkor voltam, és bedugult az egyik fülem a víztől és aztán azt gondoltam hogy nem fogok soha többé hallani a fülemre. Azért van ettől óriási félelmem
2023. febr. 20. 20:53
 5/19 A kérdező kommentje:
Én a fül dugulástól félek azt utálom ha be van dugulva a fülem.
2023. febr. 20. 20:54
 6/19 anonim ***** válasza:
De ez direkt úgy van hogy ki is jöjjön, nem olyan mint mikor a víz alá merülsz, a nagy nyomás miatt jön is ki közben.
2023. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Viszont ha fülzsír az ok és tovább vársz, úgy bedugul hogy semmit nem fogsz hallani. na az rossz nagyon!
2023. febr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nekem most zúg a fülem. Nagyon félek a holnaptól.. holnap megyek fülészetre
2023. febr. 20. 20:56
 9/19 anonim ***** válasza:

Vicces

De komolyan

Odahoznak egy ba*zottnagy tűt

Aztán nem történik semmi, csak belespriccelnek vele:)

Egyáltalán nem fáj

Persze, hogy fogsz hallani rá

Arra meg hogy érzékeny a füled a vízre, akkor mond meg a dokinak, ő találkozik minden nap ilyen páciensekkel is

Tényleg semmi okod az aggódásra!

2023. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De mit érek el vele hogy a dokinak megmondom hogy nem szeretem fülembe a vizet?
2023. febr. 20. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!