Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek el magán ultrahangra...

Menjek el magán ultrahangra vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Korábban posztoltam ide már,hogy van a bordámon egy csontkinövés már vagy 10 éve,ami az utóbbi fél évbe elkezdett panaszokat okozni. Elmentem vele orvoshoz,aki beutalt röntgenre,hogy megnézzük van-e kóros csontszerkezeti eltérés. Időpontot csak másfél hónap múlva kaptam.

Viszont a másik dolog,ami miatt elmentem,az az,hogy a hónaljamban is meg vannak duzzadva a nyirokcsomók nagyjából fél éve. A bal hónaljban állandó,jobban is érezhető,ahogy húzódik,de szemmel nem mindig látható,csak a balban. Nem fáj,inkàbb csak kellemetlen.

Megvizsgálta az orvos,de nem érezte,hogy meglenne duzzadva,viszont szemmel jól látható. Én sem érzem kézzel,csak látom és azt érzem,ahogy húzódik.

Azon gondolkodom,hogy elmegyek legalább a nycs-kat megnézetni magánba,nem hagy nyugodni.

Csak a bordáról kért felvételt az orvos,így nem biztos,hogy a nycs látható lesz a röntgen képen.

Csatolok egy képet is (Elnézést a borostás hónaljamért,egy ideje nem borotválom már,hogy megnézzem,nem-e az a probléma,de mint kiderült,nem az)


[link]


2023. febr. 22. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem az simán csak a bőröd és alatta a zsír meg a többi szövet. Nekem is hasonlóan néz ki a hónaljam. Szerintem olyan nincs, hogy valami szemmel láthatóan látszik, de amikor megfogom, nyomkodom, nem érzem. 😁

Nekem is vannak nyirokcsomók a hónaljban, kicsik, puhák és mozgathatóak, ultrahangon voltam velük 2x. Nyakamban is vannak, azokat is ellenőriztetem évente, ahogy a melleimet is. Ultrahangra mindenképp menj vele, az a legbiztosabb, ha megnézik és utána megnyugszol. Minden jót 😊

2023. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!