Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az autisták mindig egész...

Az autisták mindig egész életükben tele vannak feszélyezettséggel,feszültséggel?

Figyelt kérdés

Én igen.

Kevés a türelmem türelmetlen vagyok kis pici gyermekkorom óta.

Mindig békére nyugalomra vágynék

Meg mindentől hamar elfáradok legfőképpen kicsi koromban.



2023. febr. 23. 17:45
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És valamiért olyan voltam mindig is szinte világ életemben,hogy bár ne kellene semmit sem csinálni, csinálnom.
2023. febr. 23. 17:46
 2/16 A kérdező kommentje:
Most vagyok már immáron harminc három éves
2023. febr. 23. 17:58
 3/16 Kólauborkával ***** válasza:
15%

Akkor megragadtál a gyermekkorban.

Hiszen egy egészséges felnőtt ember már látott annyit a világból, hogy valami érdekli és foglalkozik azzal rendszeresen.

Illetve az írásod kicsit olyannak tűnik, mint aki szeret kifogásokat keresni úgy alapvetően mindenre, csak ne legyen felelőssége, még a saját életében sem.

Lehet ez pont a betegséged része.

Sajnálom, hogy így vagy a dolgokkal.

Amúgy akkor mit csinálsz?

2023. febr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hogy mit csinálok?
2023. febr. 23. 18:06
 5/16 Kólauborkával ***** válasza:
5%
Hát ha semmi nem érdekel, mindentől elfáradsz. Akkor mivel telik egy napod?
2023. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Áhh legszívesebben már mehetnékem van az életből az van csak még nem tudom hogyan tegyem azt meg
2023. febr. 23. 18:08
 7/16 A kérdező kommentje:
Régóta legalább minimum húszon éve elkívánkozok át életből.
2023. febr. 23. 18:09
 8/16 Kólauborkával ***** válasza:
34%
Sajnálom, barátkozni nem próbáltál még? Ha igen az se riasszon vissza, ha eddig nem sikerült, nehéz normális barátjelölteket találni, főleg 20 éves kor felett, 30 felett egyelőre én sem találtam, utoljára 29 évesen futottam olyan emberekbe, akiket ma talán a barátaimnak nevezhetek. Azért talán mert csak 3 éve ismerjük egymást.
2023. febr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Már én olyannyira megkesetedtem, hogy több mint valószínű a hátralevő időben nem is fogok.
2023. febr. 23. 18:21
 10/16 A kérdező kommentje:
Megkeseredtem.
2023. febr. 23. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!