Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az egész éjszakát végig...

Az egész éjszakát végig álmodom, ezért fáradtan kelek mindennap. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Szerintem legalább 4 órán át álmodom éjjelente, örökké valóságnak tűnik mindegyik.

Nagy részük eléggé bizarr, sokszor rémisztő, menekülni akarok belőlük, és csak ritkán eszmélek rá hogy valójában álmodom.


10-12 órát alszom, mert ha 7-8 óra alvás után kelek, olyan mintha 3 órát aludtam volna, és nem bírok felkelni. Persze így is fáradt vagyok.

Próbáltam hogy egy darabig “csak” 8 órát alszom, de nem jött be, csak fáradtabb voltam reggel.


Van, hogy felébredek és mintha még álomban lennék. Van, hogy zene szól a fejemben közvetlen ébredés után.

Mi bajom lehet? Narkolepszia kezdete? Vagy valami elmebaj?


2023. febr. 13. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen, de nem folyamatosan ennyire rossz. Alapból hetente 1-2x mondjuk max. Rosszabb időszakban van hogy 1-2 hétig is
2023. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem álmodsz folyamatosan, ez csak akkor tűnik úgy, ha abból ébredsz. Ettől még persze aludhatsz rosszul.
2023. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# Nyilván nem szó szerint értem, mégis rengeteget álmodom. Minden ébredés után fel tudnék sorolni akár 10-15 féle álmot, és még a hangokról nem is beszéltem, amik a fejemben szólnak.
2023. febr. 13. 20:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ilyen időszakaim. Néha pár napig, néha pár hétig tart. Egész nap ásítozom, hiába alszom 8 10 órákat. Plusz összeálmodok minden hülyeséget. Egyik álomban markolót vezetek, aztán repkedek egy mező felett miközben lőnek rám, aztán autót szerelek apámmal, és az aknában kék hab van....szóval minden, ami csak elképzelhető :D teljesen valóságos beszélgetéseket álmodok meg, néha ott beszélgetve jövök rá dolgokra, jutnak eszembe rég használt idegen szavak, stb
2023. márc. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az semmi, utolsó... Én a családtagjaim belső szerveit helyezem fel magamnak, illetve halott, illetve régen látott rokonokkal sörözök.
2023. márc. 10. 23:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokszor az ember azzal álmodik ami érzelmileg különösen megérinti. Ha neked a belső szervek magadba helyezése, vagy az azokkal érintkezés egy időnként visszatérő gondolatod, akkor nyilván előbb-utóbb álmodban is meg fog jelenni. Ha nem jó neked, ne csináld.
2023. márc. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De nem csinálom. :D
2023. márc. 11. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!