Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől hullik ennyire a hajam?

Mitől hullik ennyire a hajam?

Figyelt kérdés

Évek óta hullik, szerintem a normàlisnál jobban a hajam. Az elmúlt 4 hónapban viszont ha csak végigsimítom a hajamon a kezem, simàn kijön 2-3 szàl.

Borzasztóan zavar. Csináltattam emiatt egy teljes vérképet. A vasam alacsony volt, de azt rendbetettem, most voltam megint egy új vérvételen, ott már jó volt az érték. Ennek ellenére nem szűnt meg. Góc a vérkép alapján nincsen a szervezetemben. Nem mondanám magamat stresszesnek. Vitaminokat nem szedek minden nap, viszont néha igen, de nem gondolom, hogy vitaminhiàny miatt lenne ez, mert ezt eddig is így csináltam. Mit kellene tennem szerintetek? 20/l

Pajzsmirigy gyulladásom van, viszont most jelenleg nincs is gyulladásban, szóval, azt sem hiszem, hogy amiatt lenne. Volt valakivel ugyanez? Keveset vasalom/göndörítem/szárítom, nincs festve.


2023. febr. 24. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne vasald ,ne szárítsd , cink csalánvíz én ezeket ismerem.
2023. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy betegség okozhat hajhullást, egy rossz fog is. Nem voltál covidos? Nekem z okozott hónapokig erős hajhullást, szerencsére abbamaradt. Szedjél szerves szelént.
2023. febr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vágd rövidre.
2023. nov. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!