Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Apu csak sütemény hajlandó...

Apu csak sütemény hajlandó szinte enni. Szabad ezt így?

Figyelt kérdés

Apukám végstádiumos daganatos. Az elején egész jó étvágya volt,napi kétszer kért főttet,mellé reggeli,édesség,sok tea.

Pár hónap alatt eljutottunk oda,hogy csak süteményt hajlandó szinte megenni és lekvárt kaláccsal,plusz csak tejet iszik,se teát,se vizet nem akar inni. Abból egy litert iszik meg naponta. A tejet is cukorral keveri ki.

Nem lesz így cukorbeteg is? Bocsi,ha butaságot kérdezek. Úgy vagyok vele,hogy teljesítem neki a napi 2 sütijét,mert nem tudni,mennyi ideje van még hátra,akkor legalább had egyen azt,amit szeretne ebbe a hátralevő időbe. De nem tudom,helyesen teszem-e? Sajnos a több folyadékot sehogyse tudom bele imádkozni.


2023. febr. 25. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok érzéketlennek tűnni, de végstádiumos betegnél már nem aggódnék, hogy cukorbetegség alakul ki. Hadd élvezze még azt a süteményt..
2023. febr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engedd neki azt enni és inni, amit szeret.
2023. febr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha most elhízik, akkor olyan 10-20 év múlva lehet, hogy megnőne a cukorbetegség valószínűsége... Hadd egyen, amit jól esik neki. A czkorbetegség lassan alakul ki, és még lassabban okoz visszafordíthatatlan károkat.
2023. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem lehet tudni mi hosszabbítja meg az életét .
2023. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!