Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most mit csináljak a férgekkel?

Most mit csináljak a férgekkel?

Figyelt kérdés
Ez nagyon kínos, de igen szerintem férges vagyok és az a rész tiszta piros és nagyon nagyon viszket (seggem) és mindig, most mit csináljak nagyon csúnyán nézki olyan mintha valami nyálkás felér ki fal lenne a segglyukamba mikor a tükörbe néztem és nagyon beparáztam tegnap este kezdett el viszketni és nagyon piros

2023. febr. 25. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el proktológushoz, de előbb kérdez rá a háziorvosodnál.
2023. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezdésnek fordulj háziorvoshoz, aztán elküld különféle vizsgálatokra, kezdésnek egy teljes labor lesz, vérvétel, vizelet és széklet vizsgálat is. Aztán lehet elküld belgyógyászatra még, lehet bőrgyógyászhoz is a viszketés miatt hogy Ő is adjon véleményt és majd kiderül mi a bajod.

Lehet sima fertőzés is egyébként.

2023. febr. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

HA a székletedben nem voltak kicsi, cérna giliszták, akkor nem vagy férges.

Viszketni viszkethet gyulladásos, főleg gombás megbetegedés miatt. De lehet cukorbaj, aranyér, és számos más dolog, pl. nem jól szellőző fehérnemű, vagy allergiát okozó tusfürdő.

Én a hártya miatt gondolnák gombásodásra.


[link]

2023. febr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szüleim annyit mondtak hogy majd szólnak orvosnak, de most találtam egy olyan gilisztát vagy férget ami vörös
2023. febr. 26. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!