Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegségtől érezhetek elöl...

Betegségtől érezhetek elöl (kicsit inkább a bal oldalamon) a nyakamon egy-kettő kicsi csomó szerűséget, amit ha megnyomok akkor egy kicsit fáj?

Figyelt kérdés

Kb. 2 napja megfáztam, de csak (elég erős) náthám van, ma jött ki rajtam jobban. Az előbb kitapogattam egy picike csomószerűséget elöl a nyakamban, sőt, olyan mintha kettő lenne egymás mellett. Eddig még nem volt ilyenem.

Okozhatja betegség ezt? Vagy valami apróbb probléma?

Holnap megyünk az orvoshoz, majd szólok neki erről.


2023. febr. 26. 22:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak egy csomó van.
2023. febr. 26. 22:23
 2/6 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy ha befeszítem az állam és az aljánál megnyomom (inkább bal oldalt) akkor ott is fáj egy picit.
2023. febr. 26. 22:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Ûdvözöllek! Látattlanban nehéz megmondani, hogy mi lehet, amit Te csomònak érzed. Inflenzànàl a nyakon megduzzadhatnak a gyirokcsomòk. Mindenképp mutasd meg az orvosnak! Jòbbùlàst!
2023. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2023. febr. 27. 09:53
 5/6 A kérdező kommentje:

Ezt találtam az interneten:


„A téli betegségek kapcsán, egy légúti fertőzés alatt és azt követően sokan tapasztalják, hogy a nyaki nyirokcsomó megduzzad. Méretének növekedését fájdalom is kíséri. Ilyenkor rendszerint a fülek és az áll közötti, az állkapocs csont alatti nyirokmirigy nagyobbodik meg."


De azért mindenképp szólók az orvosnak. Bár remélem hogy tényleg csak a betegség miatt van ez.

2023. febr. 27. 09:57
 6/6 A kérdező kommentje:

Voltunk az orvosnál. Mondta hogy a nyirokcsomó megnagyobbhadhat betegségkor.


Köszönöm mindenkinek a választ.

2023. febr. 27. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!