Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezzel forduljak orvoshoz?

Ezzel forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom itt senki nem orvos, viszont azért írok, mert érdekelne a véleményetek, hogy ezzel érdemes lenne e foglalkozni, vagy teljesen normális dolog. Szóval, a kérdésem, folyton hideg a kezem, ez miatt mindig fázok. Kávézóban dolgozok, ahol folyamatosan melegvíz alá teszem a kezem, mindig mosogatok, mert bármennyi fok van, megfagyok, ha hideg a kezem, de amint elmosogattam és megtöröltem a kezem, eltelik egy 2 perc és megint jéghideg. Ez mellett nagyon durván izzadok, van hogy munka közben is le kell cserélnem a felsőm.

Van amikor melegvíz alá rakom a kezem, és olyan érzés, mintha hirtelen az egész testem átmelegedne, hirtelen le ver a víz, de utána megint lehűl. A vágásokat vagy ha megégetem, nem igazán érzem, pl most tűnt fel, hogy a tenyerem szélén ott van kb 3-4 cm-es vágás, de csak azért tűnt fel, mert csípte az ecet takarításnál, de amúgy nem szoktam érezni akkor amikor elvágom, csak napokkal utána.

Ezzel el kellene mennem orvoshoz, vagy csak túlreagálom, mert kicsit azért zavar, hogy mindig fázok, de jó, mert annyira hideg a kezem, hogy bármilyen forró dolgot megtudok fogni🤣. Meg a lábam is folyton hideg, és fázik, és néha a lábujjaim zsibbadnak, de csak a nagyok. Nem tudom, hogy az miatt mert hideg, vagy csak úgy.

Mit gondoltok, túlreagálom vagy sem. Előre is köszönöm a választ.



2023. márc. 2. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A keringéseddel lehet probléma. Tényleg érdemes orvost felkeresni, mert itt ahány ember, annyi válasz lehet, saját tapasztalatból.
2023. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködés?
2023. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
Pajzsmirigy alulműködés!
2023. márc. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Háziorvos, elmesél és ha magától nem zavarna el vérvételre, akkor kérsz. Évente egy jár. Nekem is pajzsmirigy probléma jutott eszembe, de se orvos nem vagyok, se nem tudok rólad semmit, ami alapján orvosként okosat mondhatnék. Ha most nem találnak semmit, akkor évente ismételd. Ha romló tendenciát mutatnak az értékek, akkor érdemes vele foglalkozni akkor is ha még pont minden a határon belül van.
2023. ápr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!