Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Halvány pozitív és negatív...

Halvány pozitív és negatív covid tesztek vegyesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


3-4 napja ilyen nagyon minimális megfázásos tüneteim vannak/voltak, pénteken kezdődött torokfájással, szombat minimális hőemelkedés, vasárnap dettó, hétfőre hőemelkedés és torokfájás nem volt, cserébe orrfolyás, mára már úgy igazából semmi, viszont gondoltam csinálok covid tesztet. Tegnap este lett egy ilyen nagyon NAGYON halvány pozitív, ma reggel egy negatív (ezek nyálasak), s most csináltam egy orrbadugósat is ami szintén halványan de pozitív. Ilyenkor most van is meg nincs is? Vagy azért halvány/negatív mert már a végefelé vagyok? S a reggeli nyálas már nem tudta kimutatni de az orros még igen?

Háziorvos PCR-ra nem küld, mert nincs komoly bajom.



2023. márc. 7. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Bill Gates szórakozik.


"Most akkor betegítsük meg, vagy ne?"

2023. márc. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van jelentosege? Szarul vagy? Ha igen, akkor meg pihenj es ne menj sehova.

Ha mar jol vagy, akkor ez ennyi.


Igazabol amikor en meg anno covidos voltam, nekem is nagyon halvany volt a gyorsteszt, pedig en 10 napig brutalisan szarul voltam. Nem tudom min mulik, hogy erosen pozitiv-e vagy sem, de mostmar egyebkent se szamit. Szerencsere mar nem annyira veszelyes a covid, mint anno.

2023. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
Lehet belekeveredett 1-2 terhességi teszt is.
2023. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Nincs "majdnem pozitív" teszt. Ha megjelenik a csík, akkor Covidos vagy. Ma már ez nem kötelez semmire, de azért magad és mások érdekében is jó lenne, ha otthon pihennél a hét hátralevő részében. A hosszú Covid nem csak a súlyos eseteknél fordul elő, és ha megerőlteted magad, az nem tesz jót. Ha valaki elkapja tőled, az sem.
2023. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A Pennyben lehet még venni covid tesztet? Vagy már csak a gyógyszertárban van?
2023. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
A pöcörö teszt még mindig nem ér semmit.Hányszor kell még elmondanunk?
2023. márc. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a véleményedet kérdeztem. Én tapasztalatból tudom, hogy jót mutatott, amikor kellett. Te meg csak egy fotelhuszár vagy gondolom, aki soha nem próbálta.
2023. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

7,te most kinek írogatsz? XD

Kamuteszt és oltásméreg pártiként nagyon kompetens lehetsz. XD XD XD

2023. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!