Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Betegségek után meddig tartott...

Betegségek után meddig tartott a köhögés/néha hörgés?

Figyelt kérdés
Megbetegedtem 3 hete, lázas köhögős, fejfájós betegség, elmúlt minden, csak ez a köhögés meg néha hörgés hangok maradtak, doki azt mondta, hogy akár jó pár hétig tarthat, nektek volt hasonló, valószínű csak túlreagálom, mert eléggé aggódós vagyok ilyen tekintetben.
2023. márc. 8. 08:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve a köhögésem nem száraz, hanem váladék még jön fel.
2023. márc. 8. 08:29
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Üdvözöllek! Sajnos jártam én is igy, - a lényeg, hogy sok-sok folyadék bevitel. Mézes tea! Mézes negro szopogatás és Flumocil a váladék feloldására 3 x /nap. El fog múlni,ne aggódj! Mielőbbi jóbbúlást kivánok!
2023. márc. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rosszúl irtam elnézést; Fluimucil- acetilcisztein hatóanyagú köptető és nyákoldó készitmény, gyógyszertárban lehet kapni!
2023. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk van a családban, aki közel két hónapja köhög így, és az orvos szerint még ez is normális. De borzalom. :(
2023. márc. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az szép.. hát igen kellemetlen, jobbulást kívánok neki!
2023. márc. 9. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!