Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért félek ettől annyira?

Miért félek ettől annyira?

Figyelt kérdés
Fékek, hogy szivrohamot kapok vagy hirtelen megall a szívem a sok idegesség miatt, voltam orvosnál ott minden rendben volt, akkor nem értem miért nem nyugszom meg.

2023. márc. 12. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert pánikbeteg vagy. Keress pszichológust.
2023. márc. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pánikolsz, illetve ezzel saját magadnak generálod a pánikot. El kell hitetned az agyaddal, hogy nincs szervi bajod, tehát csak ő szórakozik veled.
2023. márc. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbálom elterelni a figyelmem, olyankor erősebben érzem ami miatt megjobban panikolok...

Tegnap láttam egy idézetet amitől félsz az bekovetkezik, na ettől megjobban raparaztam.

2023. márc. 12. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel vonzod be. Így generálod a pánikot. Csak nem a szívrohamod fog bekövetkezni, hanem pánikroham. El kell választani a kettőt egymástól. Csak és kizárólag te tudsz ezen változtatni és te tudod irányítani. Csak rajtad múlik.
2023. márc. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Próbálok változtatni, de idáig egyszer sikerült egy napra jobban lenni.
2023. márc. 13. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!