Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés
Blesz62 nevű felhasználó kérdése:

2 Napja elkaptam a hányós-hasmenéses vírust! Most nagyon bánt hogy a 16 hós kisfiam is elkapja! Félek ettől a betegségtől mert sokan mondták hogy ilyen kis korban ez nagyon veszélyes lehet! Esetleg valakinek van valami tapasztalata ezen a téren?

ápr. 6. 10:04  Privát üzenet  

A válasz

Van tapasztalat. Lányommal 2 éves koráig 4x voltam egy-egy hetet kórházban hányás hasmenés miatt. Infúziót kapott mind a 4x. Ebből 2x én is elkaptam,pedig jó körülmények közt élünk. Csak nagyon legyengültem a csàszártól,plusz volt veleszületett baja a lányomnak. Ez rányomta a bélyegét az immunrendszerünkre..... De nem halálos,nyugi.

Ha elkapja,irány vele a sürgősségi,az a lényeg. Ott kap gyógyszert.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 6. 13:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod

# 2/2Időpont ápr. 6. 15:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Gyermekszinkron színész képzést sokan hirdetnek. Nagy pénzekért. Melyiknek vannak valós referenciái? 10 éves lányom színiiskolába jár, kiválóan énekel, fellépési, színházi...
Kinek van tapasztalata a légterelőkkel/ szélterelőkkel? Főleg a márkák közötti különbségekre gondolok. (a magyar Szatuna cég termékét dicsérik sokan nagyon, illetve a Heko cég...
Ha valaki genetikailag hajlamos az elhízásra, és sok családtagja is kövér ember. Ő le tud fogyni? Sokan mondják, hogy "hát ők ilyenek" genetika. Van valakinek tapasztalata?
Létezhet olyan, hogy SOKAN ITT AZ OLDALON naponta privit váltanak? Kinek mi a tapasztalata?
B. C. Rich Outlaw 6 A paraméterei alapján ez egy nagyon fasza gitár, bár nem ismerem a B. C. Rich márkát. Sokan mondják, hogy x ezer alatt gagyi, meg ilyenek. Ez tényleg igaz?...
Kérdésem hogy erről leszokik majd magától vagy le kell valahogy szoktatni csak hogyan. Sokan mondták h hagyjam sírni pár napig és leszokik róla na ezt nem tudom megcsinálni mert...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!