Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 17 évesen tele van a hátam...

17 évesen tele van a hátam izomcsomókkal mindenhol. Mit kéne tennem, kihez kéne mennem?

Figyelt kérdés
Amikor legelőször hallottam erről a dologról 14 éves voltam, már akkor fájt egy két helyen a hátam. Most lassan 18 éves vagyok és ez rosszabbodott. A hátamon a lapockám mellett a gerincem mentén tele vagyok kicsi és egyre nagyobb csomókkal. A derekam és az alatt már nem igazán van, de a fölött tele van. Kétségbe vagyok esve, mert anya azt mondja a sport a hibás és az hogy nem húzom ki magam. Az első nem releváns, mert hetente sportolok. Futok és kondi terembe járok. Az hogy kihúzom e magam lehet, hogy benne van a dologban, de akkor se hiszem, hogy normális, hogy az egész hátam sajog. Mindenhol.

2023. márc. 13. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
és az orvos mit mond?
2023. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvos első körben.
2023. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyógymasszőr?
2023. márc. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!