Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érezhetem magam lázasnak...

Miért érezhetem magam lázasnak, normális testhőmérséklet mellett?

Figyelt kérdés

4 napja kezdődött, hogy gyengének érzem magam, a testem pedig melegnek, tehát teljesen olyan, mint amikor érzem hogy beteg leszek.


Megmértem a lázam, és mindig normális 36.3, 36.5 körüli jött ki.


Első két nap volt hogy este még fáztam is, éjjel izzadtam de ezek elmúltak.

Ami megmaradt az a gyengeség, és még a szememen is látszik hogy jobban csillog, tényleg úgy mint amikor valaki lázas.


Más bajom nincs egyébként, sem köhögés, torokfájás vagy orrfolyás, semmilyen gyógyszert sem szedek ami okozhatná.



2023. márc. 13. 18:35
 1/10 A kérdező kommentje:
A háziorvosom sok mindent nem mondott, csak menjek be ha nem lesz jobb.
2023. márc. 13. 18:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van valamilyen gyulladás a szervezetedben.
2023. márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony vérnyomás okozhat ilyet. Azt megmérted?
2023. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lehet, de azt nem mutatná ki a lázmérő? Amúgy nem tudom elgondolva micsodám gyulladt volna be mert nem fáj semmim.
2023. márc. 13. 18:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Vérnyomásommal nincs gond.
2023. márc. 13. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet úgynevezett "belső láz", ami konkrétan nem okoz hagyományos lázemelkedést, de a szokásos többi tünet meg van.


Részletesen - például - itt:

[link]

2023. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ez így egész logikus lehet, csak épp a felsoroltak közül egyik sem érint. Nem voltam a szokásosnál stresszesebb, de megerőltető fizikai munkát sem végeztem.

Nem tudom olyan létezik-e hogy ennyire kivédett egy vírust a szervezetem hogy semmi más tünetem ne legyen, de azért úgy hogy lázasnak érezzem magam.

2023. márc. 13. 23:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a belső lázra tippelnék.
2023. márc. 14. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze én nem mondom egyáltalán biztosra, hogy nem az. Csak épp a cikkben felsoroltak közül egyik sem érvényes rám, mint kiváltó ok.
2023. márc. 14. 12:09
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen lenni, mérem a lázam azt semmi, de már régóta. De rájöttem, csak ki van merülve ilyenkor a szervezetem,Lényegében úgy állok hozzá mintha tényleg beteg lennék, Lefekszem sok pihenés, és elmúlik.
2023. márc. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!