Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Súlyos mentális vagy fizikai...

Súlyos mentális vagy fizikai betegségem van?

Figyelt kérdés

Végleg elvagyok keseredve, 5 hete kezdődött az egész mikor is, belázasodtam majd kb. 4-5 nap pihenő után a lázam, fejfájásom elmúlt és gondoltam pár nap után már 100%-os lehetek. Csakhogy a láz “érzés” maradt és sokszor forrónak éreztem a testem, ilyenkor mindig 37-37.5 körüli a hőm. A hörgő hang a tüdőmből a betegségnél kezdődött és elég csúnya köhögés is ami váladékos. (dohányzok, korábban is volt hurutos köhögés de nem sokat) Ezek a tünetek azóta is tartanak, csakhogy kb. a 4. naptól teljesen elment az étvágyam, nem kívánok semmit, nehezen megy le a kaja nagyon, és sokszor nagyon teltnek érzem magam. Az utóbbi pár napban sokszor van kis hányinger, illetve hasmenés, de az már három hete, kisebb megszakításokkal. Eddig 3 kg-t fogytam. Egy hét után elkezdett fájni a hátam, inkább különböző testtartásoknál érzem, de azóta már az egész kezemet fáradtnak érzem, sokszor nyilal a térdeimbe, könyökömbe csontjaimba a fájdalom, van, hogy járáskor fáj. Sokszor nem kapok levegőt rendesen, főleg ha sétálok. Már konkrétan teljesen erőtlennek érzem magam, fájnak az izmaim és már az egész testem.


De itt jön a “csavar”, sajnos betegesen félek a ráktól és komolyabb betegségektől. Az elmúlt hetekben háromszor voltam a sürgősségin, egyszer mentő vitt el, annyira szarul éreztem magam. Sima általános vérvétel 3/3-szor tökéletes volt, mellkas röntgen ami két oldali, szintén negatív kétszer. De egyszerűen nem bírok megnyugodni, az utóbbi két hétben ráadásul rengeteg alkoholt is fogyasztok, ami tudom, hogy nem megoldás, de legalább kevésbé foglalkozom a tünetekkel, de azért érzem őket.


Napról napra rosszabbul vagyok, fizikailag és mentálisan is, túl sokat olvastam a sok rákos történeteket, ahol le volt írva hogy pl. a mellkas röntgen meg a sima vérvétel csak akkor mutatja ki, ha baj, ha tényleg már nagyon súlyos.. Nem bírok egyszerűen megnyugodni, mert túl sok a tünet ami egyre csak romlik, és csak arra tudok gondolni, hogy egyszerűen nem vesznek komolyan. Én csak olyan szeretnék lenni amilyen voltam korábban, de túl sokat olvastam/néztem ilyen témában a dolgok után és úgy érzem, hogy nagyon nem

vagyok jól..


Képtelen vagyok elhinni, hogy ennyi féle tünetet csak az agyam okoz, nagyon fáradt vagyok már emiatt, és csak kiváncsi vagyok, hátha más is átélt hasonlót, vagy nektek mi a véleményetek?


19/F


2023. márc. 16. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:

CT nem keszult a tudodrol?

Milyen gyogyszert szedtel ?

ACC-t peldaul? Ha nem, akkor megprobalhatnad.

2023. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnos nem, és pont ez zavar a legjobban, orvosok elküldtek, hogy csak idegeskedem és a vírusból maradt fent a köhögés. Tényleg lehet, hogy túl reagálom, de már megkeseríti ez az egész a mindennapjaim.. Két mellkas röntgen volt három vérvétel, meg szokásos fizikai vizsgálatok.
2023. márc. 16. 14:29
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első hétben szedtem algopyrint a láz miatt, és csökkentette is azt, ezen kívűl csak teáztam és hasonló otthoni dolgok.
2023. márc. 16. 14:30
 4/7 anonim ***** válasza:

A tudorontgen nem mutatja ki az elvaltozast. Ma hoztam el a sajat eredmenyemet. Akkor keszult (6 napja), amikor meg fajt a hatam es neha nehezen vettem a levegot. Aznap estere mar jobban voltam: hatni kezdett a gyogymodom.

Nagy adag ACC-t szedtem (gyogyszertarban kaphato) es meg feketekomenymag-olajat(gyulladascsokkento) + vitaminok.

Pulzoximeter ki tudja mutatni a veroxigen szintedet. Ha 95% - nal kevesebb, akkor baj van a tudoddel.

2023. márc. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Pulzoxi-val is mértek az elmúlt hetekben egy csomószor, mikor mentem a sürgősségire, szinte mindig 98% körül volt.

2023. márc. 16. 14:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Pulzoximeter nekem is 98% volt az orvosnal. Ez aznap volt, amikor a rontgen is keszult.

Viszont elozo nap itthon volt 82, 87, 92, 94 es 97% is.

2023. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ilyenem sajnos itthon nincsen, de ebben a két hétben kb. 15x volt rajtam, abból 3x több mint fél órán keresztül és mindig ilyen eredményt mutatott. Próbálom nyugtatni magamat.
2023. márc. 16. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!