Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Igaz hogy bélcsavarodásban...

Igaz hogy bélcsavarodásban meghalni keserves és szörnyű halál?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Biztos. De addig pl. olyan is előfordulhat, hogy fent jön ki, aminek alul kéne, szóval jobb nem megvárni szerintem.
2023. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, hogy itt kèrdezem meg, de egyèbkènt, hány nap nem wc-zès utàn kell ettől tartani? Èn ma 3 napja, hogy nem voltam.
2023. márc. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Azért 3 nap alatt egyszer kellene üríteni legalább. Ha szelek vannak legalább az jó jel. Kipróbálhatsz egy pezsgőkúpot.
2023. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Köszi. Azok vannak, igen. Igazából, pépeset kellett ennem 2 napig, egy műtèt miatt, talàn az is bezavarhatott, vagy nem tudom..:/ Utàna nézek ennek, erről mèg nem hallottam.
2023. márc. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen a három nap az eléggé határeset Lehet hogy érdemes elmenni orvoshoz. Hogyha még egy műtét is volt tehát elméletileg Van egy orvosod aki ismer tudja pontosan az állapotodat és akihez visszamehetsz panasz esetén...
2023. márc. 22. 09:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem vagyok benne biztos hogy ilyen esetben jó ötlet egy hashajtó egy pezsgőkúp stb kivéve ha az az orvos mondja ezt aki ismeri az állapotodat.
2023. márc. 22. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!