Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetek beteg holnapra?

Hogyan lehetek beteg holnapra?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek, nem tudom hogy mit csináljak. Igen, nem szeretnék a jövő héten iskolába menni, de ennek nem dolgozat írások az okai. Nagyon szeretnék egy picit pihenni, és csak betegséggel tudnám elérni hogy itthon maradhassak (a szüleim máshogy nem egyeznének bele). Lázra, torokfájásra akár köhögésre gondoltam. Nincs rizikófaktor.

Minden ötletet szívesen fogadok. Nem szeretnék olyan kommenteket, hogy már most is az vagy stb.

Köszönöm előre a segítségeket!



2023. márc. 19. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Ha már ilyen baromságot kérsz, legalább egyenesen írd le az okot... Azt mondod, nem dolgozat... akkor felelés?


Milyen ember lesz belőled, ha már most is menekülsz?


Ez már önmagában beteg gondolat, hogy beteg akarsz lenni...

2023. márc. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lázról, köhögésről hamar kiderül hogy nem igazi. Hasmenés, hányás jobb lenne azt nem tudják úgy ellenőrizni. Egy köhögésről hallatszik hogy erőltetett, a lázat is nehéz mindig bekamuzni
2023. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt összetett probléma van! A szüleiddel nincs bizalmi viszonyod, félsz tőlük, ők se bíznak benned, nincs köztetek érzelmi beszélőviszony. Az iskolában túl vagy terhelve, úgy érzed, nem tudsz megbirkózni a feladataiddal, vagy valami személyes konfliktus van közted és az osztálytársaid között. A megoldás semmiképp nem az önmagad megbetegítése, ennél jobban kéne szeretned magad, mint hogy szándékosan fizikai ártalmat okozz magadnak, hanem a problémák megtalálása, kimondása, kommunikáció. Ehhez segítséget tud nyújtani az iskolapszichológus.
2023. márc. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lázmérőt dörzsöld, ne a forró teába tedd.

Egyszer úgy buktam meg, hogy beletettem a teába 1 pillanatra.

Rögtön felment 42 fokra és tönkrement azon nyomban. Anyám majd elájult, amikor meglátta a hőmérőt de szinte azonnal rájött, hogy gyenge kísérlet volt az árverésre

2023. márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
érintsd a lázmérőt nagyon rövid ideig a lámpához én régen így csináltam csak ne túl sokáig mert volt hogy nekem felment 45fokra alig bírtam lerázni es pont jött be anyám
2023. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Na azért azt ne gondoljátok, gyerekek, hogy a lázasról az egyetlen látható jel a hőmérőn van! Az anyuka akkor is tudja, hogy lázas vagy, ha nincs hőmérő, mint ahogy azt is tudja, hogy nem vagy lázas, hiába lát 42 fokot. Látszik és érződik a láz, ne legyetek már ilyen eccerűek!
2023. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!