Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek beteg holnapra?

Hogyan legyek beteg holnapra?

Figyelt kérdés
Láz kéne... Valami 9lyan ötlet, hogy pl. megiszom valamit este és reggelre belázasodok. Légyszi ne lehülyézős kommenteket írjatok! Holnap 3 TZ-t írunk és nincs annyi időm, hogy megtanulják mind a hármat. Bécsben vagyok a nagyszüleimnél és csak késő este érünk haza! Tankönyveit még nincsenek nálam...

2019. dec. 10. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

Kávéba tégy sót, és idd meg.

Krétát szívj fel.

2019. dec. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Gondolom nem most derült ki, hogy holnap 3 dolgozatot fogsz írni..azért nincs időd, mert lusta voltál készülni, nem azért mert Bécsben vagy.

Mivel van interneted, így nyugodtan rákereshetsz a tanulnivalóra.

2019. dec. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Nehogy azt csináld amiket az előbb írtak! A sós kávé csak nagyon sz.., esetleg kihányod,de lázad ne lesz tőle. A krétaport pedig nehogy felszívd! Az hiányozna a tüdődnek. Ülj bele egy kád meleg vízbe és utána mérd meg a lázad. Egyéb, ártalmatlan dologgal nem tudod elérni,hogy lázad legyen.
2019. dec. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha csak lázat produkálsz, azzal az orvos nem fog kiírni, sőt valszeg meg sem méri. A betegségeknek vannak egyéb (orvos számára látható) tünetei, ami alapján el tudja dönteni hogy valóban beteg vagy-e.
2019. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Linettwisheel válasza:
91%

Előre leszögezném nem vagyok a lógásnak a híve, de én is voltam diák, tudom, hogy néha jól jön egyszer-kétszer egy ilyen😃 Igaz, a kérdés másfél hónapja lett kiírva, de azért én leírom az én “praktikámat” hátha jó lesz még valakinek:)

Szóval sok helyen olvastam hogy a sós víz az egyik legtermészetesebb méregtelenítő ezért én hát gondoltam most vagy soha és lehúztam egy nagy pohárral lefekvés előtt. Vártam 20-30 percet de semmi, csak a hasam bugyogott de gondoltam az semmi...aha...én kis naív:D Kb. 3 órával később arra keltem fel hogy rámjött a szapora rohantam a WC-re, alul-felül jött ki és (nem túlzok) úgy egy 20 percet lehettem a budin. Természetesen az egész család felkelt, reggel mehettem egyenesen a háziorvoshoz aki kiírt egy hétre mert megvizsgálta a hasamat (szerintem csak azért bugyogott mert farkas éhes voltam mivel órák óta ételre nem tudtam nézni) és azt mondta nagy gondok vannak😀

A másik ilyen dolog az az olaj... Megittam 3 korty étolajat (na és amúgy azóta nem tudok étolajra nézniXD) és olyan hányingerem lett hogy kimentem a WC-re és büfögtem nagyokat és elis múlt utána olajra nem néztem máig:)


Szóval nekem ezek a kis “törteneteim”, igaz nem vagyok rájuk túl büszke, de nagy hazugság lenne részemről azt mondani hogy sosem lógtam vagy nem ettem-ittam mindent hogy hányjak:))


Így felnőtt fejjel visszagondolva sokkal jobb dolog lett volna arra a dolgozatra tanulnom, de hát a ti életetek azt csináltok vele amit akartok😊


24/L

2020. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
25%
menj ki az esőbe, vagy nyald meg a wc-t xd
2022. szept. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!