Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet sercegő/pezsgő...

Mitől lehet sercegő/pezsgő hang éjjel a torkomban 2 napja? Nagyon rettegek

Figyelt kérdés

2 napja nagyon beteg vagyok,mandulagyulladásom van 40 fokos lázzal. Kaptam antibiotikumot de észrevettem,hogyha éjjel a bal oldalamon fekszem és nyitva van a szám,eléggé hallhatóan a pezsgőtablettához hasonló sercegő/pezsgő hangok jönnek ki a számból-nem tudom belőni,hogy ez torok vagy lejjebb talán..refluxom nincs és ha felülök vagy átfordulok a jobb oldalamra elmúlik. Sosem találkoztam még ilyennel,mi lehet ez? :(

24/L


2023. márc. 23. 04:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedd a gyógyszert és gyógyulj. Ha utána is fennáll a panaszod, fordulj fülész-gégészhez.
2023. márc. 23. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olykor nekem is szokott sajnos lenni, ez a légutakban levő váladék miatt van. Nekem már krónikus, folyton visszatér, bármilyen felsőlégúti megbetegedésnél.


Elviekben, ha végig szeded az antibiotikum kúrát, akkor el kell múlnia.

2023. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!