Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magnézium + b6 tól vagy...

Magnézium + b6 tól vagy kalcium pezsgő tablettától, lehet időnként csípő égő pisilni?

Figyelt kérdés
Egyszer megtörtént és akkor az orvos azt mondta, hogy nem felfázás, hanem inkább a pezsgőtabletta miatt van, én akkor naponta 2-2 ittam pótlás miatt, de utána már csak a kalciumot szedtem naponta 1. Pénteken vettem ezt a Magnézium +b6 citromfű kivonatos készítményt (Herbária) és a kalcium mellé szedem, 3 napra rá megint ez történt , de csak egyszer, utána megint normálisat vizeltem. Most nem tudom miez? Lehet vesekő? Vagy tényleg a készítmények megint?

2014. aug. 11. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
én még ilyenről nem hallottam. első körben hülyeségnek hangzik, furcsa hogy ezt orvos mondta.
2014. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én anno szedtem a magne b6-ot és kb. narancssárgás pirosas volt a vizeletem. A kálciumtól pedig abszolút lehetséges, hogy kalcit vesekövek alakuljanak ki a vesédben, főleg, ha kevés folyadékot iszol! Nekem úgy lett vesekövem, hogy reggel-este tejet ittam, kalciumos kakaóporral és munka közben pedig alig ittam, pörgés volt, nem figyeltem oda erre, aztán jött a baj...


Igyál naponta legalább 3l-t, és ha ezek után is megmarad ez az érzés, menj el urológushoz! Ultrahanggal meg tudják nézni, hogy vesehomok-e vagy kő.


Viszont arra is vigyázz, hogy a sokáig tartó magnézium szedése káros a bélbaktériumokra!


Jobbulást!

2014. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!