Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Labor eredmény értelmezése?

Labor eredmény értelmezése?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Teljes laborképet csináltak nekem, ami a következő eltéréseket mutatta ki: Neutrofil granulocita: 49,60, Bazofil granulocita: 1.10, Vörösvérsejtszám: 6.2,Hemoglobin: 183, Hematokrit: 0.54. Ezután felhívtam a háziorvost, aki közölte, hogy ez a dohányzás miatt van, és megfenyegetett egy sor dologgal. Nyilván tudom, hogy káros, viszont sehol sem találtam arról infót, hogy önmagában ilyen eltéréseket okozna. Esetleg érdemes lenne elmenni magánba egy hematológushoz? Nagyon aggódom, mivel a családban volt leukémiás stb. Esetleg valaki, akinek voltak hasonló eredményei tudna tanácsot adni, hogy mit lehet érdemes csinálni? köszönöm előre is, 23/f

#labor #vörösvérsejt #Bazofil granulocia
2023. márc. 23. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lőre de cudar lőre
2023. márc. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit szívsz? Okozhatja a dohányzás. Amikor dohányos voltam, nekem is "jó" volt a vérem, véradásnál szerették. Az oxigénhiány miatt kompenzál a szervezet, hasonlóan, mint a magas hegyekben élőknél.
2023. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Napi 1 dobozzal.De és miután leszoktál helyrejött? Köszönöm a választ egyébként!
2023. márc. 23. 13:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális tartományban vannak most ezek az értékeim, igen.
2023. márc. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia hogy alakult aztán leszoktál ? Helyre jott?
márc. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!