Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet meg fog vakulni apukám,...

Lehet meg fog vakulni apukám, mert nem tartja a cukorbetegség diétáját?

Figyelt kérdés
Sajnos eléggé szarik az egészre abszolút nem tartja, eszik mindent össze vissza sok fajta jó gyógyszert kap és valóban a vércukra nem olyan rossz, optimális tartományban van, de ettől még meg fog akkor vakulni, mire számíthatunk?
2023. márc. 25. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Vakság?

Hah, az én nagyapám belehalt.

2023. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Csak attól félünk igazán hogy nem fog látni, meghalni megfog minthogy cukorbetegség nélkül is
2023. márc. 25. 11:13
 3/14 anonim ***** válasza:

2

Csak nem mindegy, hogy mikor. :)

2023. márc. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2. Így is elég öreg már 70 éves lehet hogy a nélküle élnek öt év pluszt....ha nem lenne cb. akkor jönne más.
2023. márc. 25. 11:19
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

Akkor meg már nem mindegy ha megvakul arra az 5 évre, de úgy éli le utolsó éveit, ahogy szerette volna?

Jesszus, az nem baj meghal neked ma vagy 5 év múlva, csak hogy ne legyen vak. :D Mekkora hülye vagy.

2023. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
27%
70 évesen még nem öreg, ne viccelj. Majd 80-90 évesen lesz az.
2023. márc. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vakul meg mindenki a cukorbetegségtől. Ha jók a vércukorértékei, és már 70 éves, akkor valószínűleg ő sem fog.
2023. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a vércukorérték a lényeg. Ha az nem nagy, akkor a látást sem igazán veszélyezteti. Viszont zsírokra cukorbetegeknél nagyon oda kell figyelni mert érrendszerben gondot okozhat ha magas ha nem.
2023. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő beleszarik a diétába, akkor ti sem tudtok mit tenni. Apám is letojta az orvosi utasításokat, diétát, mozgást, mindent. Evett-ivott, jól meg is halt.

Én meg betartom ezeket és még élek, sőt egyre jobban vagyok. Szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie.

2023. márc. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Anyósom 60 felett szigoruan tartotta a diétát is.A nővérét ez nem érdekelte.

Nem válogatta a krémes sűteményeket sem.Jó étvággyal ette a piacon vett friss sült véres húrkát.Na itt ekkor találkozott a házi orvosával.

A doki mondta neki,maga meg fog halni.Tudom dr úr,de azért még ezt megeszem.

Aztán még 10 évig élt .Kinek ami meg van írva .

2023. márc. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!