Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A fuvezesnek mik a mellekhatas...

A fuvezesnek mik a mellekhatasai? Lehetseges,hogy valaki peldaul elalszik tole?

Figyelt kérdés
Nem orult modjara,de minimalis szinten szeretnem kiprobalni, de annyi mindent olvasni, lehet a fele se hiteles. Legjobb a szemelyes tapasztalat. Kerdes, mivel nekem alacosny a vernyomaso, eselyes,hogy siman bealszok csak tole? Mire szamitsak?
2023. márc. 27. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:

pánikrohamot kapsz, berosszulsz, hányás remegés szédülés stb stb

Aztán utána könnyen előjöhetnek mentális betegségek köztük a pánikbetegség, kéynszerbetegség, skizofrénia aminek az előfordulási esélye nagyon sokszorosára növekszik

2023. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a hasznos infot. Sajat tapasztalatbol?
2023. márc. 27. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Kipróbálástól még nem lesz bajod. Egyébként szerintem szart sem ér, de ez én is úgy tudtam meg, hogy kipróbáltam... :D


A hatása többféle lehet, én főleg csak simán ellazultam tőle, vagy röhögtem. Alkohollal TILOS kombinálni, ha nem akarsz nagyon szarul lenni.

2023. márc. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

+ Megváltozik az érzékelés, összefolyhatnak a dolgok, különböző mértékben.


+ Arra figyelj, hogy legyen 2-3 józan srác is a társaságban, ha esetleg hülyeséget akarnál csinálni, lefogjanak.

2023. márc. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg hogy bevigyenek a pszichiatriara egy panik roham eseten
2023. márc. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nélküle is el tudok aludni minden nap.
2023. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a velemenyeket
2023. márc. 28. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!