Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Röviden aTelom eltünt de...

Röviden aTelom eltünt de hosszú idők után meglett mivel van rajta net telenor klikk! gmailemen adtak felhirdetést! ésmai nap irt egy lányhogy feljelent emrt fotozás mellé ajánlotak neki filmezést! LehetségesHogyFeltud jelenteni és engem emailAlapján?

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
mi ez az eltűnt a telód, aztán meglett? leírhatnád ide hosszabban is, mert ez így eléggé nehezen értelmezhető. egyáltalán minek akar feljelenteni? azért, mert ajánlottak neki valamit, amiről semmilyen szerződés nem készült, és nem írtál alá semmit? egyáltalán ki adott fel hirdetést a nevedben...túl sok az ismeretlen.
2013. júl. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Helyi szórakozó helyen tünt elvagy is ott hagytam... majd idővel le lett adva visszakerült... nem is ez a lényeg ! csak ugye minden email facebookba bejelentkezve voltam,vagyok!Pár napja jött egy üzenet gmailemen hogy feljelent de nem tudtam miért... visszakérdeztem emrt fiokomban semmi arra utaló levél nem volt ... éskiderült valami fotozás meló lett hiordetve és filmezést is ajánlotak de a lány elutasítota és sértönek találta a levelet amire ö jelentkezet és most feljelentést akar tenni ... ésnormálisan megirtam mi történt ..de nem érdekli erre vagyok kiváncsi hogy ebből lehet valami komoly??
2013. júl. 25. 23:43
 3/3 anonim válasza:
Ha a zsaruk netán tényleg kijönnének(bár ez nem valószinü mivel valszeg napi 1000 efféle bejelentést kapnak)akkorse lesz belőle nagy ügy, főleg ha elmondod mi is történt igazából mer biztos hogy meghallgatnak, és legf. egy kicsit baszakszanak veled.Amúgy sztem ez a lány nem is gondolta komolyan,csak fenyegetőzött vagy csak az egyik haverod szórakozik veled(mondjuk ez utóbbi nem valószinü)
2013. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!