Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért érzem magam ilyen...

Miért érzem magam ilyen cefetül reggel óta?

Figyelt kérdés
Semmi különös nem volt a nai napban, ugyanannyit aludtam (kb 8 órát) és ittam (kb másfél litert eddig) mint mindig. Reggelire gabonapelyhet ettem, illetve tízóraira egy szendvicset. Viszont egész nap olyan gyengének érzem magam, émelygek, nem tudok fókuszálni, mint aki fejben máshol van. Egy ponton a szemeim is elkezdtek piszkosul fájni de az már hála istennek elmúlt. Mi a franc bajom lehet? Nem akarok táppénzre menni, de így dolgozni sem tudok...

2023. márc. 28. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy influenzás vagy. Értem, hogy nem akarsz táppénzre menni, viszont az sem egy állapot, ha betegen dolgozol, és fertőződ a többieket. Lehetséges, hogy te is egy hasonlóan gondolkodó illetőtől fertőződtél meg.
2023. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Betegen nem tudsz koncentrálni, munkahelyi baleset is előfordulhat. Inkább menj el orvoshoz minél hamarabb.
2023. márc. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam tegnap. Én betudtam ennek a durva hidegfrontnak. Ma már jobban vagyok,de tegnap, mint akit fejbevertek, gyengeség, levertség, tompaság és émelygés.
2023. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ez a hidegfront tett be nekem is.
2023. márc. 28. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!