Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnap mellkas ct-re kell...

Holnap mellkas ct-re kell mennem reggel, de megvagyok fázva. Elmehetek így?

Figyelt kérdés
Néhány órája jött ki, eddig csak tompán fájt a torkom. Most már vörös , nagyon fáj, ráz a hideg és folyik az orrom. Covid teszt negatív. Így elmehetek a vizsgálatra? Eléggé szoros kontrollon vagyok daganat eltávolítás miatt. Az időpont sem én kérem, hanem az onkológus, azt sem tudom hol kell lemondani. El lehet így menni a vizsgálatra vagy befolyásolja az eredményt bármilyen formában is?

2023. febr. 9. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja, mehetsz.
2023. febr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lázasan, betegen ne menj. Nem azért, mert befolyásolná az eredményt, hanem mert kifejezetten gátolná a gyógyulásodat, és nem utolsósorban nagy pofátlanság lenne a személyzettel és a többi várakozó beteggel szemben. Nyilván van az intézménynek egy telefonszáma.
2023. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
55%
Akkor az orvosod keresd telefonon. Így ne menj azért, mert ott bár nem sokáig de a gépben mozdulatlanul kell feküdni, de ha ráz a hideg, esetleg köhögnöd kell, tüsszenteni, stb., akkor a vizsgálat sem. lesz jó. Plusz a váróban is ki tudja mennyit kell várni a többi beteggel együtt.
2023. febr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!