Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van olyan vérnyomásmérő, ami...

Van olyan vérnyomásmérő, ami egész nap rajtad lehet?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak okosórák, de az tapasztalataim szerint nem túl pontos (vagy nem vettem elég drágát). Úgy gondoltam, hogy alacsony a vérnyomásom, mert sokszor émelygek, néha szédelgek, kimerült vagyok, stb., és mikor megmérem mindig alacsony(100 es 110 kozott van az elso ertek, 60 es 70 kozott a masodik). Ma viszont eros hanyingerem volt, megmertem es 140valamennyi es 70valamennyi volt. Nemreg olvastam rola, hogy az ingadozo vernyomas miatt is lehetek rosszul. Ezert szeretnem mondjuk 24 oraig merni, hogy rajojjek, mi a problema, hogy lehet kezelni.

Megprobaltam ilyenre rakeresni, de nem talaltam.

Koszi, ha valaszolsz! (Remelem senki nem akad ki, hogy ekezetek nelkul irtam. Most telefonon tudtam irni, es igy sokkal egyszerubb, es ugyanugy nolvashato szerintem)



2023. márc. 29. 12:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen. ABPM. Ez 24- órás készülék nappal 15 percenként éjszaka 30 percenként mér. Kardiológiai szakrendeléseken tesszük fel a betegeknek. Reggel feltesszük másnap levesszük. Utána letöltés és kiértékelés.
2023. márc. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!