Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szúnyogcsípés kinézetű kiütése...

Szúnyogcsípés kinézetű kiütések a combon, talpon, ami kb 1 órán belül eltűnik. Többször előfodul pár hete, mi lehet ez??

Figyelt kérdés

Kb 3 hete avval kezdődött h random bedagadtak az ujjaim, majd 1 órán belül kb. elmúlt. Azóta többször viszkedett a combom, és egyre több csípés jelenik meg ilyenkor rajta, most már az egész combomon, de 1-2 órán belül mindig eltűnik. A talpamon 2-szer tapasztaltam csípést, duzzanatot, majd az is hamar eltűnt.

Figyelek h mivel lehet összefüggésben, de eddig nem jöttem rá. Van egy új krémem, arra gyanakodtam, de nem jött be a teszt. Az elmúlt hónapban sokat betegeskedtem, antibiotikumot is szedtem, de annak gondolom már nem lehet a mellékhatása.

Tanítok, 3 hete úszásra járunk, ahol segítek a gyerekeknek a hajszárításban, még arra gondoltam, h ott szedhettem össze vmit?

Kérlek segítsetek mi lehet ez? 😅



2023. márc. 31. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Csalánkiutes...

Olvass utana.van,hogy elojon egy helyen,eltunik es kijon egy masik helyen...tarthat egy ket napig,de van,hogy hetekig.

Nekem amikor elojon ket hetig tart.mindenhol van,bedagad kezem labam szemem faj es viszket.

Antihisztamin kell ra.en claritinet hasznalok

2023. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja,es kb akarmitol kijohet.

Nekem regen a tojas volt a ludas aztan a narancs,terhesen a hakfestektol,utana mar nem is tudom mitol.

Gyerekkent foltokban jott elo,felnottkent mar ugy mint neked.csipes szeru volt es aztan terjedt mindenhova.

1 voltam

2023. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Végül kitapasztaltam h az akácméz okozta nálam.
2023. ápr. 10. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!