Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megnagyobbodott nyirokcsomó a...

Megnagyobbodott nyirokcsomó a karban és lábban?

Figyelt kérdés
Két hónapja beteg vagyok, rettentő gyenge és fáradt. Nem talaljak egyelore az okat. Ma találtam egy kb szilva méretű nyirokcsomót a bal belső combomban es egy kisebbet a bal karomban is. Lehet hogy limfoma? Vagy egy sima fertozes okoz ilyet? Ami aggaszt hogy elegge viszket a borom amit olvastam hogy a limfomara utalhat….

2023. márc. 31. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ultrahangozták már?
2023. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg nem szerdan megyek.
2023. márc. 31. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nemsokára úgyis kiderül, próbálj nem izgulni addig rajta, időben vagy még vele de lehet mástól is. A viszketés lehet ettől független dolog is.
2023. ápr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak tudom ez a vegtagokban nem jellemzo. Ezert is erdekelt volna hogy van barki akinek vegul itt nagyobbodtak meg a nyirokcsomoi es limfomaja volt?
2023. ápr. 1. 07:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a hónaljamon/hasamon/hajlatokon kívül mindenhol ki tudom tapogatni magamnak a nyirokcsomóim és mindig ki is tudtam. Nyakban, lágyékban, kulcscsont felett is. Max borsó, de a legtöbb lencse nagyságú… a szilva méretű csomót mondjuk elképzelni nem tudom. Biztos nyirokcsomó? A szilva azért bazi nagy….
2023. ápr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!